Neler Yeni

🇹🇷Diriliş kola Geliyor🇹🇷

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir şirketin pazara atılıp öne çıkması için oldukça uygun bir zaman. Girişimciler ne zaman harekete geçer diye bir soru sorsak işte tam böyle tüketicinin yeni arayışlara girdiği zamanlarda harekete geçerler. İsim konusuna ise gereksiz bir tepki göstermişsin çünkü kapitalizmin kar amacıyla markalaşma sürecine oldukça ehemmiyet verir sen dünyada ki çoğu yabancı sermaye şirketin adlarının ve logolarının nereden geldiği ile ilgili malumat edinirsen bu yazdıklarım senin için belki daha anlamlı gelebilir.
Adını diriliş koyup Filistin üzerinden prim kasılıcaksa bu girişim değildir.Milleti soymaktır benim gözümde.
Asıl girişim Cola turkaydı Kendilerine has Vizyonları vardı.Bu ikisine girişim diyorsak Cola turkaya hakaret etmiş oluruz.
İlerleyen zamanlarda Görürüz.

Son düzenleme:

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Hergun dolabi ben doldururum daha hic dirilis koymadim ilk geldi gunku firmacilar geldi koydu hala oyle
IMG_20240730_112449.jpg

KAANT10X

80+ Bronze
Adını diriliş koyup Filistin üzerinden prim kasılıcaksa bu girişim değildir.Milleti soymaktır benim gözümde.
Asıl girişim Cola turkaydı Kendilerine has Vizyonları vardı.Bu ikisine girişim diyorsak Cola turkaya hakaret etmiş oluruz.
İlerleyen zamanlarda Görürüz.
Ben bir şey demiyorum ki zaten en başta dedim umarım eski hataları tekrar etmez diye. Ama neyi tartıştığımız da önemli değil aslında burada siyasi bir fikir değil iktisadi bir realiteden bahsediyoruz. Adamlar tabi ki hayrına satış yapmıyor belli bir gündemin üzerine biraz da milli duyguları kullanarak bu işi yapıyor ki iktisadi olarak girişim için bu mübah bir yol. Sonuçta ben marka sahibi değilim sahibi de benim babamın oğlu değil amaçları para kazanmak ise kazanmak için iyi bir zaman ama şurası var ki kalitesiz ve pahalı bir ürün ise tüketici de bunun cezasını keser. Ayrıca ben zaten kola içmem ben kendimce iyi niyetli bir tavır alarak en azından içip de son zamanlarda boykot nedeniyle çekingen davranıp kalitesiz kolalara mahkum kalanlar için iyi bir alternatif olması yönünde.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
Selim
Pepsi ve coca cola demişsinizde onlarda çok kötü. Sarıyer içtim bu hafta ne yalan soyliyim 2sinden de iyi. Kolalarda eski tat yok maalesef.
Hayatımda içtiğim en kotu kolaydı Sarıyer. Pepsi çok daha iyi. Bu Diriliş'i de deneyeceğim beğenirsem neden almayayım ki.

RONALDINHO

80+ Silver
Kola içmeyin gençler. Fazla zararlı. Ne kadar zararlı olduğunu bilseniz içmezsiniz. Onun yerine illa asit istiyorsanız maden suyu için. Şişkinliği alır.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,033
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Türk malı kolalar pek iyi değil genellikle bununda kesin tadıda şekerli su gibi birşeydir. Coca-Cola ve Pepsiden devam ✍🏻🥱

EsdeathSama

80+ Bronze
1722347209545.png

Amacım yerli malı kötülemek değil ama cidden şunu içen varsa ne dediğimi anlar. Gazın içine azıcık su ve şeker koymuşlar kola diye yutturuyorlar.

Starlex

80+ Silver
Türk malı kolalar pek iyi değil genellikle bununda kesin tadıda şekerli su gibi birşeydir. Coca-Cola ve Pepsiden devam ✍🏻🥱
Aslında cola turka çok iyiydi hatta biraz daha ilerlese coca colanın adını silerdi ülkede ama önünü kestiler

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Satürn
Buranın uç beyi benim , nizam da benim töre de benim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,885
İsim
uwu
@SadeceBirisi. @Yunus Meysu Kola içtiniz sanırım nasıl tadı güzel miydi? Afiyet olsun. 🤣 😂
Güzeldi tadı organik gül suyunu andırıyordu. !

Ama baya iyi öyle böyle değil sanki içince gül bahçelerine gidermişsin gibi tam beyaz elbiseli bi bayana ulaşacakmışsın gibi ama bi anda gara oluyor siyahların içerisinde bir zenci ile … devamı için tıklayınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

@SadeceBirisi. @Yunus Meysu Kola içtiniz sanırım nasıl tadı güzel miydi? Afiyet olsun. 🤣 😂
Hocam yemediniz mi devamı kısmına ?

Son düzenleme:
Top Bottom