Neler Yeni

Diş teli taktırdım sorularım var yardımcı olurmusunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar şimdi tel takdirdim doktor yiyecek içecekler için bişey ler dedi hen şimdi hiç mi çekirdek yemiyecegim fındığın içini kiracakla kırıp yiyemiyecekmiyim hicmi pasta yemiyecegim cekirdek de nasıl bir sıkıntı olabilir ki? Bide yeni tel takdirdim su içebilirmiyim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Patlamış mısır, asitli içicek ve mümkün mertebe sert gibi olan gıdalardan uzak durucaksın. Kuru yemişler biraz sert olduğundan yeme demiş olabilir.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bana da zamanında yeme demişti ama hepsini yemiştim bir şey olmuyor. En kötü kırılır tamir ettirirsin. Zaten. o kadar yıl yemeden duramıyorsun

ExploiT

80+ Bronze
Geçmiş olsun sorularının yanıtlarını bilmiyorum fakat tek bildiğim bir şey var oda ısırarak koparıp yemeyeceksin yani elinle koparıp ağzına atacaksın

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Arkadaşlar şimdi tel takdirdim doktor yiyecek içecekler için bişey ler dedi hen şimdi hiç mi çekirdek yemiyecegim fındığın içini kiracakla kırıp yiyemiyecekmiyim hicmi pasta yemiyecegim cekirdek de nasıl bir sıkıntı olabilir ki? Bide yeni tel takdirdim su içebilirmiyim
kanka öyle diyor ama ben 2 yıldır kola da içtim fındık'da fıstık'da yedim hiç bir şey olmadı ama sne genede yeme umarım eylülde çıkaracam bitecek tedavi

Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka öyle diyor ama ben 2 yıldır kola da içtim fındık'da fıstık'da yedim hiç bir şey olmadı ama sne genede yeme umarım eylülde çıkaracam bitecek tedavi
Anladım tel takıldık dan sonra su icebildinizmi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
tabi içtim kanka nedne içmicen

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
fiyatını söyleyebilir misin dostum

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Gazlı içecek içme, çekip kopararak yeme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
İlk 1 yıl uzak dur sonra sert olmayan yiceklerle takılırsın. Cips fındık gibi sert yicekler telleri arttırır. Benim 3. Yılım sanah akşam pipetsiz kola soda gömüyorum ama arkasına uzun tutmadan fırçalıyorum ilk yıldan sonra bir sorun olmaz bence

QWzx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mahmut
3 sene kullandım tel ama doktorun dediği hiçbirini yapmadım sakız bile çiğniyordun ama 4 kere braket kırdım onuda geri yapıştırıyorlar zaten sigara gazlı içecek hepsini içtim ama özellikle kuruyemişte dikkat et kırabilirsin kanka istediğini ye iç pastanıda ye çekirdeğini de ye ama abartma dikkat et kırma suyuda iç bir şey olmaz

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
4 hafta oldu takalı cağdan tut dönere dönerden tut her şeyi yedim ve içtim tek bi sıkıntı olmadı. Sadece nasıl yiyeceğini içeceğini bileceksin mesela cağ yemek için paraçalara ayırıp minik minik yiyeceksin. Cola falan içeceksen pipet kullanıp dişlere deydirmeyecrksin, lokum yemedim hiç, sakız ve jelibondan uzak durdum onlar olmuyor ya yenirde zorlamaya gerek yok.

Top Bottom