Neler Yeni

Discord Yayınım çok kasıyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,557
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Çözemezsin çünkü DC'deki codecler o ekran kartında yok.

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar Selam Benim rx6500xt kartında yayın codeci olmadığından işlemci üzerinden arkadaşlara yayın açıyorum onlara giden yayın kasıyor ancak bende bi sorun yok oyunu oynarken (fps düşmesi gibi)
İnternet uploadı diyecekler için baştan söyleyeyim 120 mbps download 10 mbps upload alıyorum internetimde sıkıntı yok yani Nasıl buna bi çözüm bulabilirim yada daha az kasmasını sağlayabilirim 720p 15 fps versem dahi 2k 60 fps versemde kasma oluyor arkadaşlarda çözülmese bile bu kasmaları azaltmanın bi yolu var mıdır?
eskiden rx560 ile cayır cayır yayın verebiliyordum 6500xt de nasıl codec yokya ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,806
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,557
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Hocam benim haricimde 1. sayfada bi arkadaşta var 4060ti sistemi var ve benimle aynı durumu yaşamaktaymış
Sizin düz bilgisayara indirdiğiniz videolarda sıkıntı varmı mesela benim windows medya playerda indirili videolar da takılıyor vlc ile çözülüyor ama eski pc dede öyleydi sistem değistirince düzelmesini beklediğim benim için ònemli bi sorundu ama olmadı discord ile iletişime geçeceğim herhangi bir çòzüm sağlarlarsa size ulaşırım ama zannetmiyorum ònceki sefer baya bir şey denemiştim nerdeyse 4 gün boyunca iletişim kurarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun sorunu başkadır.
Mallesef aynı gibi eski bilgisayarımda olduğu gibi yeni bilgisiyarımdada aynı şekil ama bende sadece oyun yayını yaparken oluyor discord ve süperonline ile uğraşmıştık baya eve felan geldiler baktılar discordada 3,4 versiyon denettirdiler ama çözüme ulaşmadı ama yeni bilgisayarımda bunları denemedim birdaha iletişime geçeceğim

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,806
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sizin düz bilgisayara indirdiğiniz videolarda sıkıntı varmı mesela benim windows medya playerda indirili videolar da takılıyor vlc ile çözülüyor ama eski pc dede öyleydi sistem değistirince düzelmesini beklediğim benim için ònemli bi sorundu ama olmadı discord ile iletişime geçeceğim herhangi bir çòzüm sağlarlarsa size ulaşırım ama zannetmiyorum ònceki sefer baya bir şey denemiştim nerdeyse 4 gün boyunca iletişim kurarak
windows videoları bende kasmıyor bi sorununu görmedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom