Neler Yeni

Discordan gelen bir mesaj

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar discorda girdiğimde böyle bir mesaj geldi mesajı türkçeye çevirdim sizce dolandırıcı mı ?
ve doğrumu diye siteye kayıt olup kodu denedim gerçekten verdi ne yapacağım bir şey olur mu bi ara bit olaylar vs vardı onlar olabilir mi

Alıntıyı görüntüle
yani belli değil mi?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Merhaba arkadaşlar discorda girdiğimde böyle bir mesaj geldi mesajı türkçeye çevirdim sizce dolandırıcı mı ?
ve doğrumu diye siteye kayıt olup kodu denedim gerçekten verdi ne yapacağım bir şey olur mu bi ara bit olaylar vs vardı onlar olabilir mi

Alıntıyı görüntüle
hahahha birde milyonerim diye sevindin değilmi :D gemiş olsun hesapların çalındı

Zeusj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Berkay TEMEL
hahahha birde milyonerim diye sevindin değilmi :D gemiş olsun hesapların çalındı
yook ne alaka sevinmekle denemek için fake bir gmail hesabı ile girdim zaten kodu girdim siteye bakiye olarak geldi bende geri çıktım siteden adamıda engelledim

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Alıntıyı görüntüle
Geçmiş olsun.

Zeusj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Berkay TEMEL
Geçmiş olsun.
knk ben denemk için fake hesapla girdim zaten oraya site hiç bir şey vermedim sadece fake bir gamil adresi ile kayıt oldum ondan sonra çıktım siteden adamıda engelledim kimse kimseye bedava para vermez zaten

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Aynısı dün bana da geldi, bilmediğiniz kişilerden gelen linklere tıklamayın ve direkt engelleyin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
knk ben denemk için fake hesapla girdim zaten oraya site hiç bir şey vermedim sadece fake bir gamil adresi ile kayıt oldum ondan sonra çıktım siteden adamıda engelledim kimse kimseye bedava para vermez zaten
Olay fake hesabın gitmesi değil. Sağlam birisi tarafından yapılmışsa o site. Neyin varsa meyin yoksa gider yani sadece o fake hesap değil.

Rulep

80+ Gold
Dolandırıcı bunlardan çok var discordda

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
hocam ben ne siteler gördüm kayıt olduğun anda bütün kayıtlı şifrelerin çekilmiş olabilir

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir dahakine daha dikkatli olun o sitelere tıklamayın bile.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Top Bottom