Neler Yeni

Disney Plus 1 ortak aranıyor (13 TL)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Disney Plus'a zam geldi. 4 kişi kullanıyorduk ama 5 kişiye çıkacağız. Profiller arası çakışma olmaz. Ben çok kullanmıyorum zaten. Arada film izliyorum o kadar.
Herkesten 13 TL alınacak.
Faturalama günü her ayın 5'i.

Ortak olmak isteyen kişiden bugün 5,54 TL alınacak. Ayın 1-4 arasında ise 13 lira alınacak

RİCA: Ortak olmak isteyen kişi "ortak olmak istiyorum" deyip direkt forumda offline kalmasın.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çalıntı hesap değil dimi ?
Yok yaw. Benim kendi şahsi email'im. Ortaklar paraları bana gönderiyor. Ben de her ay yeniliyorum üyeliği. 3 veya 4 ay oldu heralde belki daha fazla. Böyle kullanıyoruz.

Aaahmt

80+ Bronze
Disney Plus'a zam geldi. 4 kişi kullanıyorduk ama 5 kişiye çıkacağız. Profiller arası çakışma olmaz. Ben çok kullanmıyorum zaten. Arada film izliyorum o kadar.
Herkesten 13 TL alınacak.
Faturalama günü her ayın 5'i.

Ortak olmak isteyen kişiden bugün 5,54 TL alınacak. Ayın 1-4 arasında ise 13 lira alınacak

RİCA: Ortak olmak isteyen kişi "ortak olmak istiyorum" deyip direkt forumda offline kalmasın.
ortak olmak istiyorum

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
65 TL oldu ya Disney plus. Haberin yok mu?

Hocam 4 tür yükseltiyorum. Hakka girmemek için önce yazana vermeliyim hesabı kusra kalma.
Sıkıntı hcm denemeğe değerdi ama ortak tekrar ararsanız ben buradayım🥰
Herşeye zam gelior 🥲

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Eski üyelere zam etki etmiyor diye biliyorum. 35 TL'den devam ediyor olması lazım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom