Neler Yeni

Dışülkeden 3lü priz hakkında

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Güncel kullandığım yonca 3lü prizden dızz diye ses geliyor açma kapaması olacak şekilde bir tane lazım ama kalitesiz olmasın istiyorum 2 telefon ve 1 pcyi şarj ediyor bir şey olursa büyük maddi sorun olur
Bunu buldum ama kaliteli mi emin olamadım ayrıca öneriniz varsa atar mısınız :?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Aşırı pahalı.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bağımsız anahtar mı istiyorsun?
Bağımsızdan kastın nedir ?
3lü yonca anahtarlı priz olsa yeter ama markası ön3mli garip garip markaların var ama bozuluyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
hocam standart içinde dandik bir trafo olan 3lü priz neden trden almıyorsunuz makel tarzı bir markaya bakın hocam onlar kaliteli oluyor bir prize bu para çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/by-a-d-m/6...SBVYynBXy4obSIXTTdh8kX_-1zZkPpTI2_Q6CuvqJxin0 ben bunu kullanıyorum usbleri biraz kafasına göre çalışıyor ama memnunum
Şöyle şuan yoncalı 3lü priz var anahtarlı fakat geçenlerde dızzlama sesi geliyordu watt yükselince oluyor sanırım tam çözemedim daha alalı 1 yıl oldu olmadı hemen bozulduk bende almışken düzgün almak istedim çünkü hem pc hemde 2 telefon şarj ediyorum bir sıkıntı olsa 30 40binden olmak istemem
Sizin attığınız hoş ama hem kablosu uzun hemde her prizin kendine ait anahtarı yok

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Şöyle şuan yoncalı 3lü priz var anahtarlı fakat geçenlerde dızzlama sesi geliyordu watt yükselince oluyor sanırım tam çözemedim daha alalı 1 yıl oldu olmadı hemen bozulduk bende almışken düzgün almak istedim çünkü hem pc hemde 2 telefon şarj ediyorum bir sıkıntı olsa 30 40binden olmak istemem
Sizin attığınız hoş ama hem kablosu uzun hemde her prizin kendine ait anahtarı yok
prizde çok bir sıkıntı olmaz hocam iki tane metal tel var birisi nört biri faz diğeride toprak hattı bunlar birbirine deymediği sürece sıknıtı olmaz

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
prizde çok bir sıkıntı olmaz hocam iki tane metal tel var birisi nört biri faz diğeride toprak hattı bunlar birbirine deymediği sürece sıknıtı olmaz
Aslında haklısınız evet ama bıraktığı hissiyat pek hoş değil :D

Top Bottom