Neler Yeni

Dizi izleme platformu önerisi

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yusuf Kaplan
Netflix prime video gibi film/dizi izleme platformu var mı bildiğiniz? Ve apple tv den film/dizi kiralama veya satın alma işi mantıklı mı? Çünkü bu mecralarda her film/dizi olmayabiliyor ve kaçak izlemeye yöneliyoruz doğrudan. Amacım kaçak uygulamalardan veya sitelerden izlemek değil. Lütfen X uygulama var her şey bedava izle vs yazmayın. Dediğim tarz öneriler verirseniz sevinirim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan
Netflix prime video gibi film/dizi izleme platformu var mı bildiğiniz? Ve apple tv den film/dizi kiralama veya satın alma işi mantıklı mı? Çünkü bu mecralarda her film/dizi olmayabiliyor ve kaçak izlemeye yöneliyoruz doğrudan. Amacım kaçak uygulamalardan veya sitelerden izlemek değil. Lütfen X uygulama var her şey bedava izle vs yazmayın. Dediğim tarz öneriler verirseniz sevinirim
Blu tv ve Tabii platformlarını önerebilirim. Film konusunda Mubi ye bakabilirsiniz. Kendi dijital kütüphaneni yapmaya hevesliysen satın alabilirsin tabi fiziksel film biriktirmekten ucuz. Google tv biraz pahalılanmış ama apple tv hala uygun sanırım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şahsen ben Prime videoyu kullanıyorum evdekiler disney ve netflix arasında git gel yapıyorlar 2 ayda bir bir platformdan diğerine geçiyorlar
Farklı olarak blutv mubi gain falanda bakabilirsin

necosenli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necmettin
Stremio fena çalışmıyor ya bi dene derim dostum.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fullhdfilmizlesene.com
sence konu acıklamasında bunu belırtmıs mıyımdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stremio fena çalışmıyor ya bi dene derim dostum.
Konu acıklamsı falan okumadan mı cevap verılıyor buraya :D

Blu tv ve Tabii platformlarını önerebilirim. Film konusunda Mubi ye bakabilirsiniz. Kendi dijital kütüphaneni yapmaya hevesliysen satın alabilirsin tabi fiziksel film biriktirmekten ucuz. Google tv biraz pahalılanmış ama apple tv hala uygun sanırım.
blutv bence ucretı fazla bır yer. 180tl aylık senelık 90 lıra ama senelık almakta 1kya yaın oluyor. ama ıcerıklerı ıyı gorduugm kadarıyla. deneyebılırım.tabii mubi iceriklerini hıc bılmıyorum bakacvagım. ve google tv de 400tl olan fılm apple tv de 20-30 tl neden cok fark acaba. ve androıd ıcın apple tv uygulaması bulamadım. nasıl yuklerım hocam?

prime videoda bir şey var mı ki
cok fazla yok ama ucretsız kargo vs ıcın kullanıyorum yanında extra vermıs oluyor. sadece fılm/dizi icin alınmaz tabı kı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
prime videoda bir şey var mı ki
Big Bang Theory Young sheldon The Office (sitcom olarak benim izlediklerim) gibi ilk gözüme çarpan diziler var ki 40 tl para değil artık 1 paketli dondurma nerdeyse 50 tl

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Big Bang Theory Young sheldon The Office (sitcom olarak benim izlediklerim) gibi ilk gözüme çarpan diziler var ki 40 TL para değil artık 1 paketli dondurma nerdeyse 50 TL
bazı yerler cashback verıyor bırde. benden neden bılmıyorum ama 8 tl cektıler :D

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan
sence konu acıklamasında bunu belırtmıs mıyımdır?

Konu acıklamsı falan okumadan mı cevap verılıyor buraya :D

blutv bence ucretı fazla bır yer. 180tl aylık senelık 90 lıra ama senelık almakta 1kya yaın oluyor. ama ıcerıklerı ıyı gorduugm kadarıyla. deneyebılırım.tabii mubi iceriklerini hıc bılmıyorum bakacvagım. ve google tv de 400tl olan fılm apple tv de 20-30 TL neden cok fark acaba. ve androıd ıcın apple tv uygulaması bulamadım. nasıl yuklerım hocam?

cok fazla yok ama ucretsız kargo vs ıcın kullanıyorum yanında extra vermıs oluyor. sadece fılm/dizi icin alınmaz tabı kı
hepsiburada premium alırsan her ay blu tv üyeliği veriyor amazon gibi 180 tl vermene gerek yok. Fiyatı 30 tl cashback ile 15 tl

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,324
İsim
Batuhan
Dizipal Bak Keyfine 😅

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yusuf Kaplan

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,324
İsim
Batuhan
bvak bu iyimiş tesekkur ederım. alacagım

konu acıklaması okunmuyor mu acaba?
Okudum Hocam 😅

Resmi Platform Arıyorsan Apple TV , Netflix Harici Güzel Yoktur Bence .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,594
Üyeler
145,209
Son üye
arifs122
Top Bottom