Neler Yeni

Dizi tavsiyesi bekliyorum.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Arif
GoT, The Walking Dead, Lost, Sherlock, Teen Wolf, Witcher gibi bir kaç bilindik dizi izledim hiç biri GoT'un yerini tutmadı. Şimdi de yine bir arayış içindeyim Dexter ve Oz aklımda olan diziler bunlar hakkında bilginiz var mı izlenir mi nasıllardır? Başka tavsiyelere de açığım.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
Mehmet Aslan
GoT, The Walking Dead, Lost, Sherlock, Teen Wolf, Witcher gibi bir kaç bilindik dizi izledim hiç biri GoT'un yerini tutmadı. Şimdi de yine bir arayış içindeyim Dexter ve Oz aklımda olan diziler bunlar hakkında bilginiz var mı izlenir mi nasıllardır? Başka tavsiyelere de açığım.
Dexter güzeldir.

Midora

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Sinan
Aklında belirli bir tür var mı? Heralde 200 e yakın dizi izlemişimdir çıkartırım bir liste ona göre.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Draq123
Supernatural

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklında belirli bir tür var mı? Heralde 200 e yakın dizi izlemişimdir çıkartırım bir liste ona göre.
Aslında belirli bi tür yok her türden dizi izlerim (saçma gençlik dizileri hariç) sadece gerçekten iyi bir dizi olması lazım. Walking Dead gibi ve ya GoT gibi her bölüm sonu diğer bölüme geçme isteği olsun içimde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sıkıcı geliyor kral bu bi kaç bölüm izledim.

Bcs ne hocam. Breaking Bead izledim yavaş gittiği için bıraktım.

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Emirhan
Dexter bende izleyeceğim eğer bilimkurgu seven birisi iseniz Foundation Tavsiye ederim kesinlikle veya Dram ve Distopik bilimkurgu severseniz Silo Tavsiye ederim

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Eren Cem
Aslında belirli bi tür yok her türden dizi izlerim (saçma gençlik dizileri hariç) sadece gerçekten iyi bir dizi olması lazım. Walking Dead gibi ve ya GoT gibi her bölüm sonu diğer bölüme geçme isteği olsun içimde.

Çok sıkıcı geliyor kral bu bi kaç bölüm izledim.

Bcs ne hocam. Breaking Bead izledim yavaş gittiği için bıraktım.
better call saul , brba'nın evreninde geçiyor bazıları daha çok seviyor breaking bad'a göre ama burada da ilk sezonlar yavaş ve sıkıcı ilerliyor 3.sezondan sonra başlıyor olaylar 6-7 bölümdü ilk sezonlar sıkılmam dersen kesinlikle öneririm.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Arif
better call saul , brba'nın evreninde geçiyor bazıları daha çok seviyor breaking bad'a göre ama burada da ilk sezonlar yavaş ve sıkıcı ilerliyor 3.sezondan sonra başlıyor olaylar 6-7 bölümdü ilk sezonlar sıkılmam dersen kesinlikle öneririm.
Yavaş geçenler beni pek açmıyor ama acaba bunu izlettiren ne diye merak da ediyorum. O yüzden onu da bi denerim. Teşekkürler.

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Alican ekinci
house of the dragon izledin mi?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru