Neler Yeni

Dizüstü bilgisayarıma yeni Ram ekleyebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
Merhaba arkadaşlar,

Asus FX503V laptopum var. Şu anki ram'i 8 gb içindeki orjinal hali yani. 8 gb lık bir Ram daha ekleyebilir miyim bu pcye? Ekstra ram eklemeye uygun bir yapısı var mı? Bilgisi olan birisi bu konuda bana bilgi verebilirse sevinirim.

Ayrıca eğer eklenebiliyorsa sizce eklemeli miyim? faydası olur mu? Yoksa çok da bir şey değişmez, değmez mi?

Şimdiden herkese teşekkürler.

beratk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
m. berat koç
Merhaba arkadaşlar,

Asus FX503V laptopum var. Şu anki RAM'i 8 gb içindeki orjinal hali yani. 8 gb lık bir RAM daha ekleyebilir miyim bu pcye? Ekstra RAM eklemeye uygun bir yapısı var mı? Bilgisi olan birisi bu konuda bana bilgi verebilirse sevinirim.

Ayrıca eğer eklenebiliyorsa sizce eklemeli miyim? faydası olur mu? Yoksa çok da bir şey değişmez, değmez mi?

ekleyebilirsin ben eski laptopuma yapmıştım faydasını gördüm genelde alttaki vidaları ökünce direkt çıkıyor ramler kolay yapımı bir de ikinci elden ram alırsın on numara olur zaten çok pahalı olacağını sanmıyorum

ramazannn361

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Ramazan Efe
Merhaba arkadaşlar,

Asus FX503V laptopum var. Şu anki RAM'i 8 gb içindeki orjinal hali yani. 8 gb lık bir RAM daha ekleyebilir miyim bu pcye? Ekstra RAM eklemeye uygun bir yapısı var mı? Bilgisi olan birisi bu konuda bana bilgi verebilirse sevinirim.

Ekleyebilirsin

Top Bottom