Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
Benimde teslim edilmiş eve akşam bakalım hıyar çıkmazsa sorun yok😅

GirayHan

80+ Gold
benim kamera geldi yarışmacı arkadaşlara başarılar alanlara hayırlı ugurlu olsun tekrardan:kedi:

BabaVoss7

80+ Silver
Sarı sitede zaten max bir iki lira düşüğe koymuşlar. Bu indirimin iyi yanı 3 taksit olmasıydı. Aynı fiyat bile olsa sarı siteden almazdım yani 😂

GirayHan

80+ Gold
Sarı sitede zaten max bir iki lira düşüğe koymuşlar. Bu indirimin iyi yanı 3 taksit olmasıydı. Aynı fiyat bile olsa sarı siteden almazdım yani 😂
nakiti olan alır bence

GirayHan

80+ Gold
benimkide teslim edilmiş eve gidince bakıcam
satmayacaksanız içeriğinin fotosunu atar mısınız.
şu an atamam netten bakabilirsiniz. özetle 2 adet mıknatıslı baglantı aparatı 1 adet kask aparatı yapışkanlı bı adet kasa 3 batarya 1 batarya şarj cihazı 1 kablo. bir lens kapağı ( ekstra ) djı stickersları 1 adet selfie çubuğu ve kullanım klavuzu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kimse belirtti mi bilmiyorum ama cihaz ve batarya kutusu hızlı şarjı destekliyor 30w. totalde 20dk'da şarjı yapıyor. şarj kutusunu içinde pillerle birlikte powerbank olarakta kullanabilirsiniz. ayrıca bu şarj kutusunun kapağını kaldırınca üst tarafında 2 adet microsd saklayabileceğiniz bir alan var bunu pek yazmazlar bilginiz olsun :D

ilk kullanımda usb'den şarj öneririm ama.

Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
şu an atamam netten bakabilirsiniz. özetle 2 adet mıknatıslı baglantı aparatı 1 adet kask aparatı yapışkanlı bı adet kasa 3 batarya 1 batarya şarj cihazı 1 kablo. bir lens kapağı ( ekstra ) djı stickersları 1 adet selfie çubuğu ve kullanım klavuzu.
Paket zaten bu haliyle bile 18 uygun sayılırmış

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Mehmet Eyüp Atan

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru