Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Kargoya verildi diye mail geldi. Fatura kesilmedi daha.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Bence naptıklarını onlarda bilmiyor yarın belli olur
Alasım yoktu görünce aldım heveslendim iptal olursa üzülürüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesmişler faturayı.

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Kağan
Başka iptal edilen oldu mu

Robius

80+ Bronze
5 yıl götürür mü

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
mehmet ali oğuz
Hala hazırlanıyor kısmında faturası zaten ilk dk kesildi.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Volkan
Bizimki iade talebiniz bekliyor diyor. Bunların yapacağı işin...

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
mehmet ali oğuz
İptal edilenler thh ye başvuracak mı yazın emsal olarak bizimde iptal olursa tak diye başlatak süreci

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Aşko Kuşko
İptal edilenler thh ye başvuracak mı yazın emsal olarak bizimde iptal olursa tak diye başlatak süreci
Ben bu şekilde yazdım THH'ye dileyen faydalansın.

1. Mediamarkt internet mağazasından, 15.05.2024 tarihinde XXXX sipariş numarası ile 11.799 TL fiyatla "DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera" ürününü satın aldım. Ürün, belirtilen fiyatla internet mağazasında açıkça listelenmiş ve uzun süre satışta kalmıştır.
  2. Satın aldığım ürün için rızam, talebim ve bilgim olmadan sistem üzerinde iade talebi oluşturulmuştur. Ürün tarafıma ulaşmamış ve haksız sebeplerle iptal edilen siparişimin tutarının iadesi tarafıma yapılmıştır.
  3. Ürün satışı mağaza tarafından halen devam etmektedir ve fiyat 18.299 TL olarak güncellenmiştir. Stok problemi mevcut değildir.
  4. Tarafıma gelen mailde “Ürünü beğenmediğiniz için üzgünüz. XXXX numaralı siparişinizdeki aşağıdaki ürünlerin iadesi alınmıştır.” yazmaktadır. Bu bilgi doğru değildir. Hiçbir iade talebinde bulunmadım. Ürünün teslimini istemekteyim.
  5. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler ve Mediamarkt Antares Mağazasına şahsen yapılan başvurular sonucunda herhangi bir çözüm sağlanamamıştır. Ürünün gönderiminin iptali “merkez mağaza” tarafından yapıldı şeklinde yanıt alınmıştır. Mağaza, iptal için haklı bir mazeret belirtmemiştir.
Sonuç ve Talep:
Yukarıda belirtilen nedenlerle, satın almış olduğum "DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera" ürününün tarafıma, satın aldığım fiyat olan 11.799 TL tutar üzerinden teslim edilmesini talep ediyorum.

Son düzenleme:

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Sipariş Hazırlanıyor olarak yazıyor bende fatura kesildi. Dün akşamda kargoya verildi diye mail geldi de kargo şirketinden mesaj gelmedi hala.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
mehmet ali oğuz
Sipariş Hazırlanıyor olarak yazıyor bende fatura kesildi. Dün akşamda kargoya verildi diye mail geldi de kargo şirketinden mesaj gelmedi hala.
Naptıkları belirsiz gün içinde iptal durumuna düşer yada kargolanır diye umuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
925,279
Üyeler
144,408
Son üye
Metehan_07