Neler Yeni

🔥 DOLAR 20.18 ₺ GÖRDÜ! REKOR KIRDI! 🔥

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hdp sol için herşeydir argümanı atan cahil tayfanın bir diğer argümanı. Mansur başkan ilk turda bitirirdi seçimi. Akp nin kendi oyu şu an %35, Mhp nin ise %10-12 kararsız seçmen ve az biraz da akpli seçmen gelse ilk turda bitiyordu hdp desteği dahi olmasa. Basiretsiz kk yı savunmak için böyle gülünç durumlara düşmeyin. KK kazanması en düşük adaydı tüm anketlerde. Kendinizle çelişmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun benim dediğimle tersi ne tam olarak? Yukarıda ilk cevabımda dediğimi düzgün okusana sen?
MHP'nin tabanı MHP'den bağımsız olarak Tayyip Erdoğan'ı destekler. Bunu, MHP'nin CHP ile çatı adayı Ekmelettin İhsanoğlu ve AKP'nin çözüm sürecine rağmen Erdoğan'ın %52 oy almasından aynı zamanda MHP'nin AKP ile ittifak yaptığı halde Erdoğan'ın yine %52 oy almasından anlamış olmanız gerekirdi.

GirayHan

80+ Platinum
Japonya'nın veya İsveç'in durumu bizden daha mı kötü?
1684748500136.png

1684748508575.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
Uygunsuz Dil
sinanın ağzından öyle bir şey mi duydun sen? Sol avellerin attığı habere inanıp kesin yargı yapıyorsunuz sadece? Bunu yazan sen değil misin ? Adam Twitterda tepki yiyince bu cümleleri söyledi. neyse 4 duvar arasında yaşamaya devam et. İnsanlarada sol avellerin yalanları de :D
Ben o cümleyi akp yi destekleyecek dedikleri habere dedim. Götünden anlam çıkaracağına sor önce neye dedin diye

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,334
İsim
SEYF
Ben o cümleyi akp yi destekleyecek dedikleri habere dedim. Götünden anlam çıkaracağına sor önce neye dedin diye
Sana bir kap getireyim de yemeğini koyayım. Daha fazla havlamazsın. Zaten böyle bir tepki bekliyordumda senin seviyene düşmeyeceğim. Gördüklerinle ağlamaya devam edebilirsin.

GirayHan

80+ Platinum
hakaret etmeden argo kullanmadan cümle kuramıyorsan tartışma insanlarla. Kelimelerin bitiyorsa cehaletin başlıyor demektir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,334
İsim
SEYF

GirayHan

80+ Platinum
Özdağ ile Oğan'ın anlaştığını düşünüyorum ve Oğan çıkıp cumhur ile ittifak olacağım derse bu stratejik bir hamle olur.

Sebebi ise gerçek milliyetçi kesimin akp'yi desteklememesidir.

Milliyetçi kesimden oylar komple chp'ye kayar.

Bu durum chp'nin işine gelir.

Özdağ direkt olarak chp'yi destekliyoruz derse milliyetçi kesimin tepkisini alacağını biliyor.

Özdağ büyük adam.

Kredi çekip passatını satıp parti kurup 1 yılda siyasete yön vermekte Özdağ'ın ciddi iyi bir satranç oyuncusu olduğunu gösteriyor.

KK son hamleleri ile Özdağ'ı taklit eder hale geldi düşünün.

Türkiye üzerinde kurulan oyun büyük. Bu oyunu yanlızca iyi stratejik hamlelerle bozabilirsiniz. Algıları yıkmak çok zordur. 21 yılın birikmiş ve kemikleşmiş hastalıklı düşünceleri var malum parti destekçilerinde.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,232
Üyeler
157,917
Son üye