Neler Yeni

Dolar Katili-V5 3.800TL 75Hz Monitörlü Sistem

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
Bu Arada Şimdi Farkettiğim İçin Affola Monitörü Bu Olarak Tercih Ederseniz Sistem 3885TL'e Denk Geliyor: https://www.n11.com/urun/powerboost...oghdmi-monitor-1279453?magaza=enuygunbumagaza
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta F/P? Tabii ki Tercih Alıcıya Bağlı Öneriye Açık Biriyim Sonuçta Toplama Sistem :)

Sebebini Öğrenebilirmiyim? Lütfen Bileşenlerin Yanında Yazdığım Yazıları Dikkate Alınız.
FP değil ucuz sadece.

Turbox KTA320 240GB 520MB/S - 400MB/S 2.5'' SSD Benim Tercihim Budur ama Tavsiyem 480GB Tercih Etmeniz Yönünde Olucaktır ve Ayrıca M.2 Destekleyen Anakart Alıp NVMe SSD Kullanabilirsiniz.
Turbox mu? Logoya mı para veriyorsunuz? O vaadettiği hızı vermiyor bile.

F/P olacak diye o para çöp mü olacak?
Neyin kafası bu?

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Mertcan Uysal
FP değil ucuz sadece.
Turbox mu? Logoya mı para veriyorsunuz? O vaadettiği hızı vermiyor bile.

F/P olacak diye o para çöp mü olacak?
Neyin kafası bu?
Kötü olmuş.
Darboğaz olur.
affınıza sığınarak belirtmek isterim ki bu eski bir konu o konuyu açtığımda dolar 6.65-7.30 arasıydı şimdi ise 8.40 ve konuyu açtığım tarihte verdiğim linkteki bileşenler indirimdiydeydi şimdi ise zam geldi ya da stokları tükendi, kur oranlarından dolayı konuyla ilgilenmiyorum.

Jaja50

80+ Silver
Ssd kronik sorunlu mu bilmiyorum,Psu değişmesi lazım onun haricinde güzel sistem gibi tam bu bütçede monitörlü sistem bakıyordum teşekkürler

affınıza sığınarak belirtmek isterim ki bu eski bir konu o konuyu açtığımda dolar 6.65-7.30 arasıydı şimdi ise 8.40 ve konuyu açtığım tarihte verdiğim linkteki bileşenler indirimdiydeydi şimdi ise zam geldi ya da stokları tükendi, kur oranlarından dolayı konuyla ilgilenmiyorum.
konunun ağustos da açıldığını görmemişim : (

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dolar kurunun bunca yüksek olduğu ekonomiyle çatışdığımız bu devirde 6-7K bütçeye sahip kullanıcılar rahatlıkla bilgisayar bulabiliyorken bütçesi sıkışık acelesi olup canı sıkılan özenip toplayıp alamayn birçok kardeşimiz abizim/ablamız var.

♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️

AMD Ryzen 3 1200 AF, Düşük Bütçe Sistemlerin Vazgeçilmezi ancak Dilenirse Bütçe Aşılıp Ryzen 3 3100 tabii Oyun Delisiyseniz Ryzen 3 3300X tercih edebilirsiniz

Asus Prime A320M-F 3200MHz(OC), Bu Sistemi Tercih Edicek Arkadaşların Yapacağı Tek Upgrade Sisteme bi 8GB daha Ram Eklemek Olucağını Varsayarktan Bu Anakartı Tercih Ettim Dilerseniz Tabii Bütçeniz'de Elverirse B450M-S2H Tercih Edebilirsiniz.

Ram tarafında ise; Neo Forza'nın 1.35V CL15 olarak gelen 3000MHz 8GB Ram Tercih Ettim ki Zaten Aralarında ki En Uygunu Oydu.

Asus GTX1650 Super Phoenix OC Edition, Bu Ekran Kartına Soğutma Bazında Pek Olumlu Yaklaşmıyorum Alternatifine 2. Linkten Ulaşabilirsiniz Bunu Koymamın Sebebi Taksitli Alacak Arkadaşlar İçindi

Alternatif; https://www.sitem.com.tr/ZOTAC-GTX-...-Ekran-Karti-6541(ZT-T16510F-10L)-purn-193171 Site güvenilir mi? Bilmiyorum Pek Bilgim ve Tecrübem Yok.

Turbox KTA320 240GB 520MB/S - 400MB/S 2.5'' SSD Benim Tercihim Budur ama Tavsiyem 480GB Tercih Etmeniz Yönünde Olucaktır ve Ayrıca M.2 Destekleyen Anakart Alıp NVMe SSD Kullanabilirsiniz.

Kasa Olarak Şahsen 4x120mm Fanlı Mesh En Uygununu Bulduğumu Tabiri Caizse Şak Diye Koydum Sistem Hazır Değil Toplama Tercih Sizindir.

Gametech GTP-500 v2 500W 80+ Bronze; Bu Psu %85 Verimlilik Sunmanın Yanı SIra CE, FCC, GOST, CB, EAC Güvenliği ve OPP/OVP/UVP/SCP Koruma Desteği + EMI Sertifikası Bulunuyor, PFC: Var - 140mm Sessiz Fan'a Sahip

Monitör Tarafında Yine Tercih Sizindir ama DisplayPort veya HDMi çıkışının olmasını dikkate alınız benim tercihim budur;

NOT: Bu tavsiye konusundaki linkler konunun hazırlandığı tarihteki en uygun linklerden seçilmiştir. Almadan önce Akakçe gibi platformlar üzerinden en uygun fiyat kontrolü yapmayı unutmayınız. Gaming Gecesi vb. indirimleri takip ederek aynı fiyata daha kaliteli bileşenler bulabilir yada bu bileşenleri daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Umarım Yararlı Olmuştur, Tüm Yazdıklarımı Eleştirmeden Önce Lütfen Dikkate Alınız. Alacaklara Şimdiden Hayırlı Olsun :)
Ekran kartı fiyatını hiç mi hiç haketmiyor PSU C4. Kusura bakma ama kötü olmuş.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Tamam bro no problem.

BMW_M4

80+ Bronze

BMW_M4

80+ Bronze
Ya kardeşim işine bak, uğraştırma beni. Çoluk çocukla doldu DA Forum...
çocukla dolması seni veya beni hiç alakadar etmez.
uğraşacakmış en fazla söversin
sizden bir kere korkmadım
perma ban riski varken
şimdi hiç korkmuyorum

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
çocukla dolması seni veya beni hiç alakadar etmez.
uğraşacakmış en fazla söversin
sizden bir kere korkmadım
perma ban riski varken
şimdi hiç korkmuyorum
Küfür eden biri değilim ben, ergen olan sen gibi 3 kelimemden 5'i küfür değil.

BMW_M4

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,266
Üyeler
156,899
Son üye
taşif
Top Bottom