Neler Yeni

🔥🔥🔥🥶Dolar yanıyor 26.02🔥🔥🔥🔥

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Caner Karadağ
ya neden bilmiyorum ama spekülasyon gibi duruyor çünkü piyasadan istenen yapıldı faiz arttırıldı piyasaya güven ortamı sağlanmaya çalışılıyor beklenen isimler geldi ama dolar hala artıyor bana kalırsa bir spekülasyon var gibi
faiz yeteri kadar artmadı ayrıca 2 3 ay sonra mehmet şimşek ve ya mb başkanının görevden alınmayacağının garantisi yok. Ne çabuk güven ortamı sağladın sen öyle

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
faiz yeteri kadar artmadı ayrıca 2 3 ay sonra mehmet şimşek ve ya mb başkanının görevden alınmayacağının garantisi yok. Ne çabuk güven ortamı sağladın sen öyle
Piyasanın aranan isimleri faiz arttırımı istendi arttırıldı eğer sizin düşündüğünüz seviyelerde faiz arttırımı olursa emin olun büyük sıkıntılar yaşatır piyasadakiler bunu bizden iyi biliyor dolar düşerdi ama sıkıntı yaratırdı spekülatif bir şeylerin olduğunu buradan düşünüyorum zaten

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
bekleniyodu zaaten. 30 a sabitlesinler ve en azından 6-7 ay saabit kalsın başka bişi istemiyom.

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Caner Karadağ
Piyasanın aranan isimleri faiz arttırımı istendi arttırıldı eğer sizin düşündüğünüz seviyelerde faiz arttırımı olursa emin olun büyük sıkıntılar yaşatır piyasadakiler bunu bizden iyi biliyor dolar düşerdi ama sıkıntı yaratırdı spekülatif bir şeylerin olduğunu buradan düşünüyorum zaten
Sen büyük sıkıntıları bi yandan faizi düşürürken bi yandan doları bastırmayla kabul ettin zaten. Seçim için böyle yapıldı şimdi de olması gereken yapılıyor spekülasyon falan yok

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
Sen büyük sıkıntıları bi yandan faizi düşürürken bi yandan doları bastırmayla kabul ettin zaten. Seçim için böyle yapıldı şimdi de olması gereken yapılıyor spekülasyon falan yok
brom bahsettiğim sıkıntı halkı etkileyen türden sıkıntı olan zaten her türlü halka oluyor orası ayrı ama bu durumda bizlerden olmayana da sıkıntı yaratır istenen verildi tek tek doların bir nebze de olsa düşmesi gerekir diye düşünüyordum zaten 27 tl ye kadar yolu vardı başından belliydi ama ilk etapta bir nebze düşmemesi bana saçma geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

brom bahsettiğim sıkıntı halkı etkileyen türden sıkıntı olan zaten her türlü halka oluyor orası ayrı ama bu durumda bizlerden olmayana da sıkıntı yaratır istenen verildi tek tek doların bir nebze de olsa düşmesi gerekir diye düşünüyordum zaten 27 TL ye kadar yolu vardı başından belliydi ama ilk etapta bir nebze düşmemesi bana saçma geldi
belli olan bir şeydi ama bu düşmeden artış benim hiç beklediğim bir şey değildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,749
Üyeler
149,776
Son üye
Hanzade
Top Bottom