Neler Yeni

Dolar Yüzünden Sistem Parçaların Fiyat Değişimi :(

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,827
İsim
Tandoğan Tan
Stok yok stok
Stok olmadığı için pahalı kesin oraya da zam gelmiştir
Şunu neden kabul edemiyoruz paramız değersiz arkadaşım. Adamlara zam gelse bile bizde ki gibi olumsuz bir etkisi olmaz, olamaz. Ona rağmen köpek gibi vergilendirme sistemi var.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Gereksiz Vergi. Kötü Ekonomi kötü alım gücü kötü adalet kötü hukuk vesarye vesarye ******** Ekonomi üzerinden eleştiri yapınca hemen ülkeyi savunmayın

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Son gelen vergilerden kast ettiğim satın almakta olduğunmuz teknolojik ürün için geçerli. Ülkede satışı olan tüm ürünler için gelen vergilendirmeyi kast etmedim. Yanlışlık olmasın.
Son gelen bu. Başka da yok zaten. Paranın yurt dışına hızlı gitmesini engelliyorlar yoksa ekonomi daha kötü olacak ama Türkiyede üretimi olmayan hiçbir ürüne ekstra vergi gelemez. Bizde vergi %18-20'iken diğer ülkelerde %15-18 arasında değişiyor. Telefon, PS ve arabaları saymazsak.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,827
İsim
Tandoğan Tan
dostum burda kdv bile indirdiler.
zam ekstra 19>16 indirdiler.
bide üzstelik kendi ürünlerini 30% ekstra indirdiler.
@Sadeceogrenmekistiyorum
Gördün mü dostum? Ne yazık ki buradan oturup konuşmak çok kolay. Orada iban isterler bizde de iban verirler. Tüm mesele bundan ibaret aslında.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Hiçbir şekilde haklı değil!
Şuan korona yüzünden stok yok, üretim yok lojistik ücretleri çok yüksek, gümrüklerde sorun var ve bunun gibi birçok etken bu yüzden fiyatlar korona öncesine göre çok yüksek haa ben ekonomi muhteşem demiyorum ekonomi de kötü ama bu fiyat artışının sebebi ekonomi değil.
Ben burada fiyatlar üzerine değilde ekonomi üzerine yoğunlaşarak yorum yapıyorum. Pandemi olduğunu ve stokların olmadığını bende biliyorum.

Rsewest01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Berkay
Emirhandke adlı kullanıcıya bir uyarı felan yapılmayacak mı burada gozle görülur bir sekilde dolar artışı yüzünden artan fiyatlari gösteren adama bir uza ya denilebilecek bir yer mi burası

Bakın dostlar siyasetten nefret ederim ve siyasette her zaman tarafsızım, hiçbir partiyi desteklemedim ama bu yaptığınız yanlış ekonomi kötü ancak bu her gün bir ürünü getirip işte şu ürün şu kadar olmuş demek yanlış bir hareket ve siz bir de üstüne siyasete giriyorsunuz.
Bir daha böyle konular açılmasın lütfen

Top Bottom