Neler Yeni

Yardım DONANIM ARŞİVİ ACER NITRO 5 ISINMA?

SabroNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin Demir
Beyler sa, dun donanim arsivinin inceledegi acer nitro 5 gaming laptop aldim birkaç saatim vardı hemen cs 2 yükledim deneyim dedim tüm driverleri bios, chipset, ekran karti vb. hepsini guncelledim hiçbir ayara ellemedim hepsi varsayılan ayalrarda pc ayarları oyna girdim 1080p ultra da olsa low da olsa cs2 de işlemci max 95 derece, ortalama 85 - 90 derecelerde geziyordu erkan kartı ise max 85 derece ve ortalama biraz daha azdı. Bu sıcaklıklar normal midir? İşlemciyi sıkıntıya sokar mı sıcaklıklar? (Fanlar oto çalışıyordu )

TİTAN.

80+ Platinum
Beyler sa, dun donanim arsivinin inceledegi acer nitro 5 gaming laptop aldim birkaç saatim vardı hemen cs 2 yükledim deneyim dedim tüm driverleri bios, chipset, ekran karti vb. hepsini guncelledim hiçbir ayara ellemedim hepsi varsayılan ayalrarda pc ayarları oyna girdim 1080p ultra da olsa low da olsa cs2 de işlemci max 95 derece, ortalama 85 - 90 derecelerde geziyordu erkan kartı ise max 85 derece ve ortalama biraz daha azdı. Bu sıcaklıklar normal midir? İşlemciyi sıkıntıya sokar mı sıcaklıklar? (Fanlar oto çalışıyordu )
Bu sıcaklıklar normal değil kanka bi değişime gönder istersen
17.3 inç olan modeli aldın dimi

Leaden_Viever

80+ Bronze
diğer oyunlarda da böyle mi yoksa sadece cs 2 de mi oluyor

SabroNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sıcaklıklar normal değil kanka bi değişime gönder istersen
17.3 inç olan modeli aldın dimi
Hacı masaustu kullaniyodum onceden +80 üstünü görmedigimden anormal geldi de bilmiyorum şuan gondermem yaa okul acilacak ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

diğer oyunlarda da böyle mi yoksa sadece cs 2 de mi oluyor
Daha cs2 test edebildim heralde daha optimizastonu olmamasından da olabilir ama laptop sicakliklari genelde böyle mi?

Leaden_Viever

80+ Bronze
Hacı masaustu kullaniyodum onceden +80 üstünü görmedigimden anormal geldi de bilmiyorum şuan gondermem yaa okul acilacak ya

Daha cs2 test edebildim heralde daha optimizastonu olmamasından da olabilir ama laptop sicakliklari genelde böyle mi?
cs go ya girip sıcaklıklara bak bakalım
oyun daha yeni olduğu için bu sıcaklıklar olabilir

SabroNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cs go ya girip sıcaklıklara bak bakalım
Valla bakacagiz daha pek bisey test edemedim nvdia ayarlari fln yok jersey varsayilan ayarlarda bi 5 gün yokum o yuzden dün anca test edebildim çok şaşırdım yani birde 100-200 fps alıyor lowda

Leaden_Viever

80+ Bronze
Valla bakacagiz daha pek bisey test edemedim nvdia ayarlari fln yok jersey varsayilan ayarlarda bi 5 gün yokum o yuzden dün anca test edebildim çok şaşırdım yani birde 100-200 fps alıyor lowda
normal hocam o fps herkes o durumda cs go ile cs 2 arasında çok fps kaybı var

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Mete C. E.
İade et. Bende aldım iade ediyorum .
Bu makineyi ya kusurları ile alacaksınız ya da direkt iade.
FP durumu da yalan oldu, önerim iade geçin
En kötü hp victus alın,
Bunun 95 olduğu yerde hp 70 derece.

SabroNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin Demir
İade et. Bende aldım iade ediyorum .
Bu makineyi ya kusurları ile alacaksınız ya da direkt iade.
FP durumu da yalan oldu, önerim iade geçin
En kötü hp victus alın,
Bunun 95 olduğu yerde hp 70 derece.
Cok sacma abi 17 inch buyuk sogutma bloklari var nasil bu derecelere cikiyosa illa 7500 rpm de mi kullaniyim fanlari

Cok sacma abi 17 inch buyuk sogutma bloklari var nasil bu derecelere cikiyosa illa 7500 rpm de mi kullaniyim fanlari
Vallaha iade edemem gibi yaa vaktim az üni icin aldim 1 haftada evde yokum iade de almazlar gibi

Leaden_Viever

80+ Bronze

Vallaha iade edemem gibi yaa vaktim az üni icin aldim 1 haftada evde yokum iade de almazlar gibi
hocam sen dediğim gibi cs go daki sıcaklıklara bak ondada böyle sıcaklıklar çok yüksekse iade et cs 2 daha betada bu sıcaklıkların böyle olması normal olabilir

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Mete C. E.

Valla sen bilirsin ama bu makine sıfır.
İade hakkın geçince '' teknoloji şans işidir '' diye kendini avutursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,357
Üyeler
157,229
Son üye
medinedas
Top Bottom