Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Zaten indirimde olan 180Hz Gigbyte monitörün indirimini kapatıp tekrar açmışlar, videoya konu olsun diye yapılmış gibi sanki.
DA'nın olayı zaten indirimli ürünlerin suyunu sıkmaktı. Aynı fiyata indirim altında paylaşması kötü oldu.
Bu dünyanın en boş yorumlarından biri malum bizim halkımızim olayla ilgili bilgisi yoktur ama fikri çoktur.

Şöyle; itopya markadan indirim ister marka sınırlı stok icin bütçe verir indirim uygulanır ve daha uygulayamaz sonra itopya DA ile anlaşır marka DA için indirim bütçesi verir ve sen bu sayede o fiyatı tekrar görürsün. Sanki ürünün fiyati buymuş gibi konuşmayın gerçekten konu ve olayların işleyişi hakkında çok cahil insan var bunu neden diyorum sorun da anlatalim kardeşim sormuyor kafanızdan hikayeler yaziyorsunuz.

O 1300 Lik SSD yi de HB de ben yaptırdım itopyada da 1199 yaptık yapmayalım 2k ya alın. Gerçekten bu tip arkadaşlar konulardan hızla uzak dursun sevkimizi kiriyorsunuz.

Şu Ocak ayina bir girelim, fiyatlar piyasa fiyatı gibi tripte takılan arkadaşları gorucem ben.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Bana göre bir şey yok. Monitör olayını Amazon dışı almak da çok mantıklı gelmiyor abartı bir indirim olmadığı sürece. 2,3 tane monitör belirledim onlarda indirim görürsem birini yapıştıracağım. İlk monitör iyi gibi 2. monitör de HDR yok. Rtings sitesinde 2sinin de incelemesi var isteyenler bakabilir. Keşke 3060 filan ekran kartı ekleselerdi. Samsung ssd ekleselerdi iyi olurdu. Ama ihtiyacı olanlar faydalanır umarım.

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Emre
Alienware 240hz monitörü almak istiyorum babam yarın alabilir miyiz dedi 200 stok yarına kalır mı ? Birde indirimler mağazada geçerli oluyor mu Beylikdüzü mağazasından alabilirim.
böyle fiyat bulan yarına bırakmaz 200 stok var 1000 olsa ne malum.

PrimsJust

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emirhan sağırbaş
hepsiburadada asus monitör aldım 165hz TN panel onu iptal edip 180 hz IPS mi alıyim ?

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
Bana göre bir şey yok. Monitör olayını Amazon dışı almak da çok mantıklı gelmiyor abartı bir indirim olmadığı sürece. 2,3 tane monitör belirledim onlarda indirim görürsem birini yapıştıracağım. İlk monitör iyi gibi 2. monitör de HDR yok. Rtings sitesinde 2sinin de incelemesi var isteyenler bakabilir. Keşke 3060 filan ekran kartı ekleselerdi. Samsung ssd ekleselerdi.
Hangi monitörleri düşünüyorsun

Top Bottom