Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

VERUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bora Gül
Instagram
bora_gul
Steam
bora_gul
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,347
İsim
Diyarhan
Bu dünyanın en boş yorumlarından biri malum bizim halkımızim olayla ilgili bilgisi yoktur ama fikri çoktur.

Şöyle; itopya markadan indirim ister marka sınırlı stok icin bütçe verir indirim uygulanır ve daha uygulayamaz sonra itopya DA ile anlaşır marka DA için indirim bütçesi verir ve sen bu sayede o fiyatı tekrar görürsün. Sanki ürünün fiyati buymuş gibi konuşmayın gerçekten konu ve olayların işleyişi hakkında çok cahil insan var bunu neden diyorum sorun da anlatalim kardeşim sormuyor kafanızdan hikayeler yaziyorsunuz.

O 1300 Lik SSD yi de HB de ben yaptırdım itopyada da 1199 yaptık yapmayalım 2k ya alın. Gerçekten bu tip arkadaşlar konulardan hızla uzak dursun sevkimizi kiriyorsunuz.
Yani konu ile alakasız ama o ssd rakiplerine bakınca 1500tl üstü sayılmıyor. 1800 1900 e zaten epik ssd ler var. Mld nin de pek sağlam ürünü sayılmaz m300 He fiyatı iyi ama indirim yokken gidin 2k alın diyince bir şey değişmiyor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Zaten indirimde olan 180Hz Gigbyte monitörün indirimini kapatıp tekrar açmışlar, videoya konu olsun diye yapılmış gibi sanki.
DA'nın olayı zaten indirimli ürünlerin suyunu sıkmaktı. Aynı fiyata indirim altında paylaşması kötü oldu.
Ürün o fiyatlardaydı bir hafta önce fakat o ürün şuanda da indirimli sayılır.Çünkü bu indirim bittikten sonra büyük ihtimalle 4K bantlarına çıkacak

abi gm500 fare ofis kullanım için değer mi babam kablosuz istiyor ama philipste scrollun bozulmasından korkuyorum babam için scroll önemli @Abdullah Hacıgül

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• DonanımFikir
    Hatay’ın ana vatana katılmasının 85. yıl dönümü

Forum istatistikleri

Konular
951,249
Üyeler
149,867
Son üye
mert185