Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Donanım Arşivi Ayın Ürünleri🔥

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,701
İsim
Hacı
Fena değil.

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Efe
aldım vallahi çok şükür yaa.. bir de gm200 mouse ekledim çok iyi oldu ihtiyacımız da vardı.. cevap yazan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum hayırlı akşamlar keyifli forumlar,,

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
Aldım teşekkür ederim takip ediyordum konuyu sayenizde çektim hemen klavye ile mouse yi ama kargo bedava olmaması şaşırttı valla Amazon 15 liralık ürünü bile bedava kargo ile gonderiyor 😅

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Ben de aldım. Normalde ileride mekanik klavye almayı düşünürken, şimdilik o kadar fazla para harcamamaya karar verdim. Fiyatı uygun olduğu için mantıklı geldi. Şuan ofis klavyesinden yazıyorum.

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Konu açıldığında bazılarının fiyatlarını hemen kontrol etmiştim. Gerçekten indirim var beğenirsiniz beğenmezsiniz tartışılır. Ama ihtiyacı olan ve düşük bütçede arayanlar için güzel olmuştur. Daha iyi marka ve modeller için takipteyiz. Emeğine sağlık.

eddo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
erdal alabay
Benim gibi uygun fiyata kaliteli ürün arayanlar için gk200s efsane fiyat teşekkürler donanım arşivi boş iş yapmaz 😎
D6A3B750-8A42-4A8B-BFD3-DDFB7D032D02.jpeg

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Bazı arkadaşların üslubunu beğenmiyorum ben de, ürünleri beğenmek zorunda değilsiniz ama geri dönüş böyle olmamalı. Güzelce şu şu markalarda indirim yaptırabilir misin ya da konu açabilir misin şu ürünler hakkında marka isteklerimizi yazalım gibi yorumlarda bulunsanız daha güzel olmaz mı? Ne zaman güzel dil kullandınız da Abdullah size olumsuz dönüş yaptı, klavyelere bu kadar tuhaf tepkiler veriyorsunuz sonra sistem neden çıkmıyor? Ben rahatsız oluyorum bazı yorumlardan Abdullah nasıl olmasın arkadaşlar. İyi geceler herkese.

TeknoAdam

80+
Hayal kırıklığı olan ne aciklasana şaka misiniz nesiniz
Ürünler gerçekten piyasaya damga vurmuş, kalitesi ile öne çıkmış ürünler mi sizce? Açıkça soruyorum bunu. Elde kalmış ürünler bunlar. Çoluk çocuk alsın kullansın lafım yok ama bize gelmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ''Koruyorsun'' falan diyebilirsiniz ama bu adam bunu yapmak zorunda değildi. Ayın ürünleri gelsin diye konu açıyorsunuz. Sonra yakışmadı, hayal kırıklığı falan diyorsunuz. Bence size yakışmadı.
Ne yapalım ayın ürünleri geldi diye asla memnun kalmayacağımız ürünlere sırf DA ayın ürünü indirimi yaptı diye ve satıcı elde kalan malları çıkarıp stok temizlesin diye satın alıp teşekkür mü edelim?

Son düzenleme:

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ürünler gerçekten piyasaya damga vurmuş, kalitesi ile öne çıkmış ürünler mi sizce? Açıkça soruyorum bunu. Elde kalmış ürünler bunlar. Çoluk çocuk alsın kullansın lafım yok ama bize gelmez.

Ne yapalım ayın ürünleri geldi diye asla memnun kalmayacağımız ürünlere sırf DA ayın ürünü indirimi yaptı diye ve satıcı elde kalan malları çıkarıp stok temizlesin diye satın alıp teşekkür mü edelim?
Memnun kal veya kalma benim zerre umrumda olmaz. Saygı duymak lazım. Kimse zorla bir şeyler sattırmıyor. Almıyorsan alma yani. Beğenmezsin almazsın. Kırıcı veya absürt konuşmak sana fayda sağlayacak mı ?

TeknoAdam

80+
Eve geçiyorum hepsini başlayacağım 10 ürün var 49₺ ye mouse var 200e klavye var yapılan yoruma bak bunlar toxic
Hayal kırıklığı ne demek bir araştırmanızı tavsiye ederim sizi seven ve takip eden bir öğretmen olarak. Açıkçası beklentimiz yüksekti çünkü bizi üzecek indirimler yapmayan bir yayıncıydınız şu anda çok üzüldüm inanın ürünler işime yarasın veya yaramasın o ayrı konu ama toksik demeniz üzdü. Şu saatten sonra ona göre sevip takip ederim ve ciddiye alırım daha diyeceğim bir şey yok. İyi geceler.

Olmaz. Ne derlerse katılacaksın. Düşünceler bir olmalı. Yoksa ban.
Bu arkadaşa bu yorum yüzünden ban atmak onu haklı çıkarmış olmadı mı şimdi? 😃

Memnun kal veya kalma benim zerre umrumda olmaz. Saygı duymak lazım. Kimse zorla bir şeyler sattırmıyor. Almıyorsan alma yani. Beğenmezsin almazsın. Kırıcı veya absürt konuşmak sana fayda sağlayacak mı ?
Öncelikle biraz camı açıp temiz hava almanızı tavsiye ederim. İnanın insan beynine ve psikolojisine iyi gelen ve yapması da son derece kolay olan bir harekettir. Hem de beyin fonksiyonlarını artırıp sakinleştirir. Daha sonra konuya yazmış olduğum mesajlara tekrar bakıp varsa hakaret, absürt veya kırıcı olan bir mesajımı alıntılamanızı rica ediyorum. Keza sizi etiketleyerek yani size hitaben yazdığım bir mesaj bile yokken "benim zerre umrumda olmaz" şeklinde konuşmanız ayrı bir absürtlük. Hani size bir şey dememiş birine çıkışıp da "Bana ne senin memnun kalmandan!" demek inanılmaz komik. Gelelim alıp almama veya beğenip beğenmeme konusuna. Öncelikle parasını verip alacağım üründe tabii ki de nihai kararı ben vereceğim bunu kimseye özellikle de size herhangi bir yerden sorup danıştığımı hiç ama hiç hatırlamıyorum. Şimdi gelelim beğenme beğenmeme meselesine... Burası bir forum öyle değil mi? Forum nedir, insanlar ne sebeple forumda konu açar veya açılan konuya yanıt yazar onu bir araştırarak başlayabilirsiniz. Tabii bu araştırmadan önce ilk adımı asla atlamayın mutlaka camı açıp biraz temiz hava çekin derin derin. Okuduğunuzu anlama becerisi için güzel bir adım olur. Son olarak diyeceğim şudur ki dikkat ettiyseniz hep "siz" diye hitap ettim. Bir daha bu forumda bana "Sen" diye hitap ederek üslubunuzu düşürmeyin, sizi etiketlemediğim/alıntılamadığım bir konuda bana sataşmaya kalkmayın. Ve evet tekrar söylüyorum bu indirimler kesinlikle ve kesinlikle kalite ve marka olarak beklentimin çok altındaydı, benim için bir hayal kırıklığıydı. Abdullah Bey'den daha iyi daha kaliteli ürünler bekliyordum. Bu beklenti ve eleştiri kesinlikle kötü bir ifade veya amaç içermediği gibi aksine DA kanalı ve forumunun benim gözümde daha kaliteli, daha iyi olduğu ve bu sebeple daha kaliteli ürünler beklediğimi gösterir. Uzun uzun açıklamak zorunda bırakmanız değil de bu kadar açıklamaya yazacağınız kısacık ve ilgisiz cevap üzücü olacak. Neyse herkesin canı saolsun.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,332
Son üye
melih444
Top Bottom