Neler Yeni

🟠 DONANIM ARŞİVİ: "BİLGİSAYAR FİYATLARI ACAYİP DEĞİŞECEK!"

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Darısı telefon fiyatlarına.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
can
Sadece elektronik olarak değil ki türkiyede genel anlamda ticaret hacminde düşüklük var, vatandaş cebine giren parayla anca karnını doyuruyor yada yarın daha kötü günler gelecek düşüncesi ile altın borsa vs birikim yapmaya çalışıyor haliyle bilgisayar telefon vs bunlar lüks tüketime girdi firmalarda satış olmayınca mecbur fiyat kırmaya gidiyor belki de bazıları sıcak para çevirmek için maliyetinin altına satış yapmaya başlamıştır. Son olarak ülkemizde orta direk diye tabir edilen kısım kalmadı artık ya fakir var ya zengin al satçı kesimin gözleri yaşlı bu arada son 3 yıl içerisindeki enflasyon yükselişi ile sıfır malı alıp 2. elde daha yüksek fiyata satarım derdinde olanlarada iyi oldu bu durum daha geçenlerde satılan razer kulaklık şarj istasyonu bundle alıpta 1800 1900 tl gibi rakamlara verenler var sarı sitede.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Piyasa 2 yıldır seçim meçim diye kur uçacak kaçacak, kurlar 50-60 görecek diye diye insanları şişirilmiş fiyatlara alıştırdılar. Zaten şu an piyasada abartısız her söktörde en az %30 bir köpük fiyat olduğunu düşünüyorum. Seçim bitti kur yine uçup kaçmadı ama ürünlerini satıcılar en az dolar kuru 45liraya ayarladılar geçen yıldan beri. Bu fiyatların gerçek değerlere gelmesi gerekiyor.

Emres54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre Sahin
hocam sistem almayı düşünüyordum beklemek ne kadar doğru?

Gif Man

80+ Gold
Biraz Daha Stabil Kalsın Hemen Düşmesin La .

Rowan Atkinson Mr Bean GIF - Rowan Atkinson Mr Bean Bean GIFs

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,603
İsim
Burak Karadağ
hocam 2 hafta sonra sistem almayı düşünüyorum umut ediyorum ki düşüş olur :giggle:
Birde bakarsın Abdullah bu düşüş olayını fırsat olarak bize sunar ve gene yeni sistem patlatır ve ikimizde alırız :) çıkartırsa şayet.

Top Bottom