Neler Yeni

Donanım Arşivi El Capitan sisteminin yanında verilen hediyeler.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
17,37 de aldın ve hediyeleri vermeyeceklermiymiş :) saat 8 de aldım ben o gün 8,30 da instagramda sadece 100 küsür kişinin aynı gün gece 2 küsür de 264 ü gördü yani vermezse hediyeleri olay çıkar burda :) ki sanmıyorum
Bana gelen mesajda bende sordum bana stok fan olarak geleceği söylendi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soru: Merhaba. Ürünü ilk 250 içinde almış olmam nedeniyle mouse ve wraith prism soğutucu hediye edileceği söylendi. wraith prism soğutucu ve mouse hediyesi gönderilecek mi?

Cevap: Siparişinizde GamePower Sendo RGB Matte (Mat) Optik 10.000DPI 6 Tuş Gaming Mouse hediyeniz görülmektedir ve siparişinize soğutucu da eklenecektir. Sipariş faturalandırılmasına istinaden kontrol edebilirsiniz.

Ürün faturalandırıldığında soğutucu ayrı bir kalem olarak eklenecekse bu ryzen 3600 içerisinde bulunan stok soğutucu dışında bir soğutucu olması gerekir. Fatura çıktığı zaman iş aydınlığa kavuşur. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Bana böyle bir Bilgi verilmedi her şey benim bunlara kızmam ile başladı ve size çok güzel açıklama yapılmış bakın bana yazılan mesajda ürün stok fan olarak geleceği yazıldı direk.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Şimdi sipariş no ile birlikte mail attım saat 20:00 da almışım ürünü bende ilk 250 içinde olduğumu düşünüyorum bakalım ne diyecekler

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Şimdi sipariş no ile birlikte mail attım saat 20:00 da almışım ürünü bende ilk 250 içinde olduğumu düşünüyorum bakalım ne diyecekler
Güzel bir açıklama yaparlar sana da dilleri yandı bir kere

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
Arkadaşlar hediyelerinizi mesaj atıp teyit ettirin stok fan olarak gelebilir. Ben eğer farketmeseydim bana stok fan geliyordu çünkü.
Senin diğer açtığın konuyu inceledim ve insanları anlamak gerçekten zor. Sen orda incehesapla yaşadığın bir problemi anlatmaya çalışıyorsun, yalan söylüyormuşsun veya karalamak için yazmışsın gibi davranıyorlar, hadi onu da geçtim ss atıyorsun hala birileri çıkıp ya incehesabı savunuyor. Eyvallah biz de seviyoruz Abdullah'ı takip de ediyoruz, bu onla alakalı bir durum değil. Neyse tek diyeceğim şey burda kraldan çok kralcı var sanırım.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Bana gelen mesajda bende sordum bana stok fan olarak geleceği söylendi.

Bana böyle bir Bilgi verilmedi her şey benim bunlara kızmam ile başladı ve size çok güzel açıklama yapılmış bakın bana yazılan mesajda ürün stok fan olarak geleceği yazıldı direk.
Mesajı ss alıp buraya atıp , Abdullah beyi de etiketlersen aslında daha iyi olur gibi

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Senin diğer açtığın konuyu inceledim ve insanları anlamak gerçekten zor. Sen orda incehesapla yaşadığın bir problemi anlatmaya çalışıyorsun, yalan söylüyormuşsun veya karalamak için yazmışsın gibi davranıyorlar, hadi onu da geçtim ss atıyorsun hala birileri çıkıp ya incehesabı savunuyor. Eyvallah biz de seviyoruz Abdullah'ı takip de ediyoruz, bu onla alakalı bir durum değil. Neyse tek diyeceğim şey burda kraldan çok kralcı var sanırım.
Kardeşim öncelikle samimiyetinden dolayı teşekkür ederim bugün sabahtan akşama kadar bu konu ile ilgili tek anlayan yani samimi bir şekilde yorum belirten tek kişisin galiba ama herkes üslubuma takılmış onu geçtim laf söyletmemeye çalışıyorlar. Bu paraları kolay kazanmadık oturduğumuz yerden kazanmadık! Alnımızın teriyle aldık mağdur olduk yarın bi gün başlarına gelirlerse anlarlar beni o yüzden pek bir şey de demek istemiyorum ayıptır kul hakkı yiyorlar.

Mesajı ss alıp buraya atıp , Abdullah beyi de etiketlersen aslında daha iyi olur gibi
O biliyor neyin ne olduğunu atmaya gerek yok

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
Kardeşim öncelikle samimiyetinden dolayı teşekkür ederim bugün sabahtan akşama kadar bu konu ile ilgili tek anlayan yani samimi bir şekilde yorum belirten tek kişisin galiba ama herkes üslubuma takılmış onu geçtim laf söyletmemeye çalışıyorlar. Bu paraları kolay kazanmadık oturduğumuz yerden kazanmadık! Alnımızın teriyle aldık mağdur olduk yarın bi gün başlarına gelirlerse anlarlar beni o yüzden pek bir şey de demek istemiyorum ayıptır kul hakkı yiyorlar.
Doğru söylüyorsun katılıyorum. 7 bin küsür para verip enayi yerine konmak insana ağır geliyor. Sen o parayı bir çırpıda kazanmıosun ama bir çırpıda harcıyorsun ve karşılığını istemen çok doğal. Siparişi iptal etmekle de çok doğru karar vermişsin.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Chloe Grace Moretz
belli bir yerden sonra stok veriyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular