Neler Yeni

Donanım Arşivi f/p sistem ne zaman?

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Selam dostlar hepinizin bildiğiniz üzere Abdullah abi yeni bir f/p canavarı çıkaracağını söylemişti ve hala bir spoiler veya önden duyuru fln gelmedi bir önceki sistem giriş seviyesindeydi büyük İhtimalle bu sistem orta seviye 1080p oyunları rahat oynayacağımız sistem gelicek sizce ne olur ?

Bu arada @Abdullah Hacıgül sistem çıkmadan 2-3 saat önce lütfen ama lütfen mağza stoğunu instagram dan bilgilendir 🙏

Son düzenleme:

Satriani

80+ Bronze
Adsız52.png

Jokester

80+ Bronze
bekliyoruz bakalım bu sefer abdullah hocamın stok ve fiyat aralığını bir hafta önceden söyleyeceğini umuyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bekliyoruz bakalım bu sefer abdullah hocamın stok ve fiyat aralığını bir hafta önceden söyleyeceğini umuyorum.
Hiçbir zaman, fiyatını ve özelliklerini söyleyen diğer yayıncıların 20-50 stoklu inanılmaz F/P sistemlerine bakabilirsin

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Hiçbir zaman, fiyatını ve özelliklerini söyleyen diğer yayıncıların 20-50 stoklu inanılmaz F/P sistemlerine bakabilirsin
Ben açıkçası fiyat aralığının verilmesini istiyorum en azından 10-15 arası diyin çünkü fiyat aralığı vermemeniz sarı sitedeki insanlar için işe yarıyor çünkü adamların parası hazır ama bizim değil o yüzden genişte olsa aralık verilse iyi olur

Jokester

80+ Bronze
siz bilirsiniz hocam. bu şekilde stokçulara gidiyor bu sistemler toplu parayı ellerinde onlar tutuyor benim gibi insanlar değil. fiyat aralığını bilmeden paramı hazırlayıp sistemi nasıl alabilirim? ama stokçu gelir zart diye alır sonra sarı sitede 5x diye ilan açar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam tekrar ne zaman Gaming laptop indirimi gelir bugunki çok ısınan bir model diye tercih etmemiştim . 🙏🏼
yanlış bir yaklaşım çünkü bu tarz güçlü cpularda ısınmayan modelleri yok denecek kadar az

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
yanlış bir yaklaşım çünkü bu tarz güçlü cpularda ısınmayan modelleri yok denecek kadar az
Doğru fakat bu model daha çok ısınıyor gaming kasa olarak üretilmemiş bir model olduğu içinde bir etkisi vardır tabi , Yabancı forumlardada çok okudum çok ısınan bir kasa, model

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Doğru fakat bu model daha çok ısınıyor gaming kasa olarak üretilmemiş bir model olduğu içinde bir etkisi vardır tabi , Yabancı forumlardada çok okudum çok ısınan bir kasa, model
Hayır Smart Shift bu laptopun ısınmasına neden oluyor ayarlardan kapatabilirsin. Ama ısıya takıyorsan paraya bakmadan en iyi soğutulan cihazı almalısın .

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
Hayır Smart Shift bu laptopun ısınmasına neden oluyor ayarlardan kapatabilirsin. Ama ısıya takıyorsan paraya bakmadan en iyi soğutulan cihazı almalısın .
Hocam doğru işte bende acer gibi notebooklara bakıyorum rtx3060 lı versiyonu şuan 16,700 Amazon’da bir Umut indirim gelmesini bekliyorum 15 e yakalarsam alıcağım ,sizide sıkı takipteyim İnstagram dan böyle bir şey paylaştığınız an alıcam inşallah 😁

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Herkes sormak F/P Sistem ne zaman ama kimse sormamak F/P sistem nasıl?

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Abi fiyatı fln boşver sistem gelir mi ? bu hafta malum dolar yükseliyor patlat be bu sistem haberini 💣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes sormak F/P Sistem ne zaman ama kimse sormamak F/P sistem nasıl?
Valla kanka bu 1 haftadır psikolojim bozuldu sistem yüzünden dolar yükseliyor, benzin yükseliyor, savas çıktı acilen almam lazım 10-12 K civarı gelse gerekirse itopya'nın kapısının önünde yatarım öyle alırım.

Son düzenleme:
Top Bottom