Neler Yeni

Donanım Arşivi f/p sistem ne zaman?

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hiçbir zaman, fiyatını ve özelliklerini söyleyen diğer yayıncıların 20-50 stoklu inanılmaz F/P sistemlerine bakabilirsin
Reis yakalamışken sistem konusunda bir konu hakkında bilgi almak isterim. Ankara itopya şubesi tarafında da gerekli stoklar kampanyalar olacağından şüphem yok lakin açılışa özel bir plan var mı?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,887
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şuan sistem toplamanın sırası değil zira dünya ekonomik olarak belirsiz durumda bu savaş çoğu şeyi rafa kaldırdı bence bir süre sistem gelmicek diye tahmin ediyorum

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Hayat devam ediyor.
Aynen hayat devam ediyor, hemde itopya zararına çıkarmıyor sistemleri sistem çıkarmak onların işine geliyor 😃 Aklılarda ki tek soru sistem ne zaman?
Mesaj otomatik birleştirildi:

DA v4.5 gibi yeni bir apu f/p sistem gelir mi yakın zamanda @Abdullah Hacıgül ? tüm umudumla bekliyorum her koldan :/
Kanka zannetmiyorum bence. Apu sistem fazla yapmıyorlar gelecek sistem büyük İhtimalle apu olmayacak ama ileride olabilir.

Cengiz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cengiz
Hocam doğru işte bende acer gibi notebooklara bakıyorum rtx3060 lı versiyonu şuan 16,700 Amazon’da bir Umut indirim gelmesini bekliyorum 15 e yakalarsam alıcağım ,sizide sıkı takipteyim İnstagram dan böyle bir şey paylaştığınız an alıcam inşallah 😁
Kral o laptop 19k oldu gördün mü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,544
Üyeler
150,504
Son üye
drimdax
Top Bottom