Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Farway

80+ Silver
sinerjiden alan kaç kişi var beyler merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

asdlşzdkfgşlxzdlşifkdlszşf konu mu kitlendi cidden, dediğin gibi kanıt niteliğinde :DDDd
Evet yani alabilen olsa konu o kadar süre başta durdu 1 kişide çıkıp SS'ini atardı alabildik 200 stok açılmış olmalıydı yani 2 saatte o 200 kişiden 1 tane bile bu foruma düşmediyse demekki satılmamıştır bu da ''Sistemsel Hata'' denilip geçilemez çünkü bu firma bunu daha önce Haqquş 11.11 Sisteminde de yaptı. Galerici adamlardan zaten beklenende bu ne diyelim umarım yarın milletin elini boş,parayı verin sistemi sonra vereceğiz diyerek yollayıp pışpışlamazlar. Taksitle alanlar var,altınını dolarını bozduranlar var yazık günah millete gerçekten. Ben sistemi almayacağım ama alacak olanların hakkınıda burada savunmaya çalışıyorum. Abdullah Hacıgüle itimadım var daha önce yaşanılan her sorunu düzeltti ama gençerle ilk defa çalışıyor...

konu kilitlendimi

al içeri al al nasıl bitmeliydi bilmiyorum ama böyle bitmemeliydi be
Evet konumu kilitlediler sadece basit bir ss istedik.
13.500'den r5 5500 stoğa geldi. Sabır...
Oha adamlar işlemciyi değiştirip fiyatı 2.5k Arttırdı :) bu nedir abi ya.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
BİLGİSAYARIN LİNKİ: http://bit.ly/3jrGxv5 (Web'e Özel Stok Tükendi! İptal Sonucu Sistem Gelirse Instagram Sayfamdan Haber Edeceğim)
Diğer sisteme nazaran indirimli olan sistem linki

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
Evet yani alabilen olsa konu o kadar süre başta durdu 1 kişide çıkıp SS'ini atardı alabildik 200 stok açılmış olmalıydı yani 2 saatte o 200 kişiden 1 tane bile bu foruma düşmediyse demekki satılmamıştır bu da ''Sistemsel Hata'' denilip geçilemez çünkü bu firma bunu daha önce Haqquş 11.11 Sisteminde de yaptı. Galerici adamlardan zaten beklenende bu ne diyelim umarım yarın milletin elini boş,parayı verin sistemi sonra vereceğiz diyerek yollayıp pışpışlamazlar. Taksitle alanlar var,altınını dolarını bozduranlar var yazık günah millete gerçekten. Ben sistemi almayacağım ama alacak olanların hakkınıda burada savunmaya çalışıyorum. Abdullah Hacıgüle itimadım var daha önce yaşanılan her sorunu düzeltti ama gençerle ilk defa çalışıyor...

komik işte :D

hacker231

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali ali
Arkadaşlar siparişi onaylanan var mı saat 20.00 da alanlardan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar

Olum parti kur oy verelim hakkimin yenmesne ragmen boyle savunamadi. .d

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
BİLGİSAYARIN LİNKİ: http://bit.ly/3jrGxv5 (Web'e Özel Stok Tükendi! İptal Sonucu Sistem Gelirse Instagram Sayfamdan Haber Edeceğim)
Gece tarifesi mi bu

bymeloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Melih Özdöl
neyse biz başka dolandırıcılara bakalım..

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
haqqusun sistemi gibi yine böyle bi olay yaşanmasına üzüldüm iptal olan arakdaşlara hakları verilir umarım

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
olm storyde birisi elini kolunu sallayarak sıvı soğutma ve 1tb ssd yapmış ya gençler bırakın ya biz 2 sn stok göremedik adamlar sıvı soğutma ladım diyor gencergamin kısa adıyla gg olmuştur.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Kerem Çavuş
olm storyde birisi elini kolunu sallayarak sıvı soğutma ve 1tb ssd yapmış ya gençler bırakın ya biz 2 sn stok göremedik adamlar sıvı soğutma ladım diyor gencergamin kısa adıyla gg olmuştur.
cidden sepete ekleyip devam ederken siliniyodu nasıl almış bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom