Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Talha
İyi knk eyvallah da 1 tane alsın 2 tane alsın 10 tane almanın bi manası yok ihtiyacımız olmasa bizim burda işimiz yok ztn adam satsın normale hiç sıkıntı yok ama fazladan alıp satmak fırsatçılığa girer
10 Tane kim alıyor ki.

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
ee sonuç ne 200 stok nerde açıklama yapıldı mı

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
@Abdullah Hacıgül saat ve zaman belirtip yapma şu olayı çoğunluk alamadı ve al sat yapanlara fırsat doğuyor bunu gör artık .
Her sistem akşam 6da çıktığı halde dışarı çıkacam banyoya girecem ne zaman sistem çıkacak bilgisayar başından ayrılamıyoruz diyenler vardı. Saat belli olmasa daha çok kişinin foruma ve youtube'a kitleneceğini düşünüyorum. En azından akşam 6ya kadar işimle ilgilenip 6dan sonra videoya ve sisteme bakmak için zaman ayırıyorum. Bence şuanki sistem daha iyi

Yusuf44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf
Her sistem akşam 6da çıktığı halde dışarı çıkacam banyoya girecem ne zaman sistem çıkacak bilgisayar başından ayrılamıyoruz diyenler vardı. Saat belli olmasa daha çok kişinin foruma ve youtube'a kitleneceğini düşünüyorum. En azından akşam 6ya kadar işimle ilgilenip 6dan sonra videoya ve sisteme bakmak için zaman ayırıyorum. Bence şuanki sistem daha iyi
Bilgisayar zaten öncelikli olarak işi gücü olmayan genç kardeşlerimiz için gerekli. Ben olsaydım hafta içi mesai saatleri içinde anlık link paylaşırdım. Ertesi gün yine mesai saatinde bir link daha. Hafta içi 4 günde işi bitirirdim. İlla biri al sat yapacaksa da gençler yapsın. Gençlerin paraya ihtiyacı var. Ticareti de öğrenirler. Şimdi bu durumda 50 yaşına gelmiş, oturmaktan kabızlık sorunu yaşayan memur abilerimize fırsat doğuyor :) İşin şakası bir tarafa , yapılması gereken kademeli fiyat artışı idi. 5 kademe ve her saat sonunda 300 TL'lik artış. Ve sonunda yine stok kalmalı.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,205
İsim
Kerem Çavuş
Abdullah yanlış yapıyor bunun farkında aslında, saat ve zaman verip ürünü paylaşınca al sat yapan zihniyet 4/5 arkadaş hazırlanıp bekliyor . Abi yanlış yanlış bu hafta fiyat performans PC geliyor diceksin, ansızın paylaşacaksın.
Saat zaman verince bunların ekmeğine yağ sürüyorsun ve site kitleniyor alamıyoruz . Bunu anla artık Vaz geç bu usuldan
o zaman da haberimiz yoktu alamadık diye ağlarlar ayrıca alsatçı adamın senden önce haberi olur adam full bunla ilgileniyor :D bu işin çıkar yolu yok amd kartlı sistem çıkarıp fiyatı da ucuz değil ortalamanın bir tık altı yapıcaksın bu biraz da olsa engeller

rechanax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Bayar

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2 KB · Hit: 58
Top Bottom