Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,225
İsim
bilo
Discord
b1l0
Geri dönüş yapılan oldu mu? Merakla bekliyorum açıkçası :D

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Ben Ecer, 25yaşındayım.Stajdan kalan zamanlarımda full time pcdeyim, yazılım kurslarımı tamamlayıp oyun oynuyorum. Gün içerisinde minimum 6-7saat yan ekranda forum açık bekliyor. Daha öncesinde kendime ait oyun haberleri paylaştığım bir haber sitem, eloboost sitelerim oldu. 4 dil biliyorum ve araştırmacı biriyim. Sorunları çözebilecek Türkçe kaynaklar eksik geldiğinde, yabancı kaynaklardan kolay bir şekilde çözüme ulaşabilirim. Teknoloji ve vücut geliştirme konularında yüksek bilgi ve donanıma sahibim, ayrıca kendimi sürekli güncel tutmaya çalışırım. Bana uzun süre fayda sağlamış bir forumda gönüllü olarak moderatör olmaktan gurur duyar, zevk alırım. Teşekkürler şimdiden:)
Türkiye hiç stresli değil o sırada Ecer 25 yaşında:

----------------------------------------------------------------------------------
Yaş yetse mod olmak isterim ama hem yaştan dolayı hemde ppden dolayı olacağını pek sanmıyorum :D

Hasan344

80+ Gold

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,321
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
  • Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

freygasm

80+ Gold
Türkiye hiç stresli değil o sırada Ecer 25 yaşında:

----------------------------------------------------------------------------------
Yaş yetse mod olmak isterim ama hem yaştan dolayı hemde ppden dolayı olacağını pek sanmıyorum :D
tesekkur ederimmmmmm

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Hasan344

80+ Gold

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Merhaba ben Halil. 27 yaşındayım, öğretmenim. Forumu gün içerisinde oldukça aktif şekilde kontrol ediyorum. İş yerinde ve evde bilgisayar başında sürekli forumu takip ederim. Moderatör olma hususunda;
Gereğini bilgilerinize arz ederim. :)

Hasan344

80+ Gold

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Doğru konuştuğun bir şey yokki kardeşim. @James Gg bilir.😃
Knk yaptığın şeyler gerçekten absürt şeyler

Ban yemiştin geçici zaten Abdullah abi ekran kartlarını dağıtırken konunun altında yalvarıyordun adama bana ver abi bana bana diye

Hd3450 m var oyun bile açılmıyor diyorsun R5 5600 almaya çalışıyorsun 2k ya o 2k yı verip rx580 de alabilirdin oyun oynamak için mesela çok uyanık sanıyorsun ama değilsin knk geç o işleri

Ondan sonrada iPhone 14 almak için istiyorum diyorsun bı dediğin bı dediğini tutmuyor "imzamdaki sistem babamın" her şey rog 6750 xt r7 Ler 32 GB ramler döktürmüşsün açıklamaya babamın diyorsun aynen knk şuan inandık hiçbir baba evladına böyle bir şey yapmaz az inandırıcı ol herkes biliyor bunu xd

Ağlamana gerek yok yani

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,321
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konuyu kişisel tartışma alanına çevirmeyin.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
18-19 yaşlarındayım. Böyle büyük ve güzel bir aile sayılacak dev bir topluluğun forumunda moderatör olmak isterdim. Ama ülkemizde yürütülen yasalar ve kanunlar gereği nefes almak için huzur bulmam gerekiyor. Huzur bulmam için para kazanmam gerekiyor. Para neden mi kazanmam gerekiyor? Çünkü bazı kişiler ne yiyeceğini keyfine göre seçerken ben diğer ay ne yiyeceğimi düşünüp simit alıyorum. Bazen kantin gibi ucuz yerlerden 15 liraya kumru alıp doymuyorum. Üstüne tekrar 2 simit alıp gömüyorum. Şişman değilim, aksine zayıf birisiyim ama midem büyük. İşin kısası ileride milyoner olacağım inşallah. Umarım moderatör olacak arkadaşlar işlerinde başarılı olurlar. :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom