Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.
Bir_OsmanlıEvladı
Nick'imde kendi ismimi kullanmak istemiyorum

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
İsmimi Çikohan yapmak istiyorum sebebi ise bu isimden sıkılmış ve saçma olduğunu düşünmem

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Forumun ilk günü açtığım @$ilent hesabının şifresini unutmuştum ve o sıralar şifre değişmeyle ilgili sıkıntı olduğundan 2-3 gün o hesaba giremedim bende ardından @$ilentX hesabını açtım ve bu hesapta çok aktif oldum eski hesaba da dönmedim, ama şuanki nickim @$ilentX yerine @$ilent nickini istiyorum, bir şey yapılamazmı ?

@Mehmet Yılmaz bunun için bir şey yapılamazmı ?

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.
nickimi " strive_for_greatness " olarak değiştirmek istiyorum
sebebi ise artık bu nickten sıkıldım. Hem oyunlarda da nickim artık bu
unutmamak için her yerde nickimi aynı tutuyorum. @Mehmet Yılmaz saygılarımla

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Adımı Vulks yapmak istiyorum .Çünkü şimdiki hiçbir zaman bu ismi beğenmedim .Bir süre düşündüm ne olsun diye sonra aklıma Vulks geldi ve beğendim .Artık heryerde bunu kullanıyorum ama şarjım 2 o yüzden bb

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle

Cerkutay
çünkü troll ve pp fotomda o var
eminim son kararım :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ViperStrike_1907 yapmak istiyorum. Sebebi şimdiki nickim çok sade. Viper Dota2de benim en sevdiğim kahraman ve onun Ultisinin adı Viper Strike. 1907de tuttuğum takım Fenerbahçe'nin kuruluş yılı.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Alıntıyı görüntüle

Benim daha Clash of Clans daki 1 seferlik nick değistirmem duruyor buna daha var.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,870
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom