Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Yeni nickimin Tremolo olmasını istiyorum
Sebebi gitar çalmayı sevmem

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Ben imzama yazdım tanırlar galiba :)

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.
İsmimi Uygâr olarak değiştirmek istiyorum. Nedeni ise de şuan kendi takma ismimi yapmıştım ve böyle iyi olmadığına kanaat getirdim. Şimdiden teşekkür ederim :)

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.
Nick olarak kurmamıştım bunu id olarak kurmuştum nick olarak Xpertronic yapar mısınız ?

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ben İsmimi "Dost Kayaoğlu" yapmak istiyorum çünkü kendisini çok seviyorum mümkün müdür acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben İsmimi "Dost Kayaoğlu" yapmak istiyorum çünkü kendisini çok seviyorum mümkün müdür acaba ?
eğer direk ismi kullanamazsam "Tost Kayaoğlu" da olabilir

h

eğer direk ismi kullanamazsam "Tost Kayaoğlu" da olabilir
hatta direk tost kayaoğlu olsun daha iyi olur

sparTA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
tayfun akpınar
şuanki nick i rastgele almıştım ''sparTA'' yapabilirmiyiz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Forumun ilk günü açtığım @$ilent hesabının şifresini unutmuştum ve o sıralar şifre değişmeyle ilgili sıkıntı olduğundan 2-3 gün o hesaba giremedim bende ardından @$ilentX hesabını açtım ve bu hesapta çok aktif oldum eski hesaba da dönmedim, ama şuanki nickim @$ilentX yerine @$ilent nickini istiyorum, bir şey yapılamazmı ?

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Reklam içeren nickler yasak.
peki @DonanımFikir hocam buda reklam değil mi ?

Forumun ilk günü açtığım @$ilent hesabının şifresini unutmuştum ve o sıralar şifre değişmeyle ilgili sıkıntı olduğundan 2-3 gün o hesaba giremedim bende ardından @$ilentX hesabını açtım ve bu hesapta çok aktif oldum eski hesaba da dönmedim, ama şuanki nickim @$ilentX yerine @$ilent nickini istiyorum, bir şey yapılamazmı ?
bence böyle daha havalı

peki @DonanımFikir hocam buda reklam değil mi ?

bence böyle daha havalı
yes tost kaya oğlu oldum sağol @Mehmet Yılmaz

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz

Alıntıyı görüntüle

''Yagami Light'' hep bunu yapmak istemiştim en sevdiğim anime karakteridir :)

Son düzenleme:

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı