Neler Yeni

Donanım arşivi forum reklam saçmalığı

LoserIl

80+ Bronze
Arkadaşlar her ne olursa olsun alakasız şeyler çıkıyor. Ben telefonda teknoloji, film, dizi dışında neredeyse hiçbir şey bakmıyorum havlu askısı reklamı çıkıyor nasıl bir alakası olabilir?
Screenshot_20240803-223452_Chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar her ne olursa olsun alakasız şeyler çıkıyor. Ben telefonda teknoloji, film, dizi dışında neredeyse hiçbir şey bakmıyorum havlu askısı reklamı çıkıyor nasıl bir alakası olabilir?
Screenshot_20240803-223452_Chrome.jpg
Birde 40-50 binlik askılar. Benim o kadar param olsa yeni pc toplarım

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Baran YAĞÇI
Arkadaşlar her ne olursa olsun alakasız şeyler çıkıyor. Ben telefonda teknoloji, film, dizi dışında neredeyse hiçbir şey bakmıyorum havlu askısı reklamı çıkıyor nasıl bir alakası olabilir? Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde 40-50 binlik askılar. Benim o kadar param olsa yeni pc toplarım
Hocam chrome kullanıyorsan adguard ekle keyfine bak

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Şu donanım arşivi foruma ne zaman girsem elbet bi yerde kadın iç çamaşırı olsun iç giyim dış giyim tarzı saçma sapan reklamlar çıkıyor bu reklamları engelleme şansım hiç yokmu yada bu reklamları abdullah abinin engelleme şansı yokmu insan içinde foruma giremez oldum cumadayken bi foruma gireyim dedim yanımdaki adamda dikizliyomuş görür görmez forumdan çıktım adamla göz göze geldik allah için düzelsin artık şu
reklam engelleyici eklenti veya tarayıcı kullanmak ne kadar zor

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,075
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
ayarlar dan dns değiştirebilirsiniz

KarmajenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kağan Arslan
Şu donanım arşivi foruma ne zaman girsem elbet bi yerde kadın iç çamaşırı olsun iç giyim dış giyim tarzı saçma sapan reklamlar çıkıyor bu reklamları engelleme şansım hiç yokmu yada bu reklamları abdullah abinin engelleme şansı yokmu insan içinde foruma giremez oldum cumadayken bi foruma gireyim dedim yanımdaki adamda dikizliyomuş görür görmez forumdan çıktım adamla göz göze geldik allah için düzelsin artık şu
Kullandığın tarayıcı neyse onun eklentisi var reklam engelleyiciler birini kur kafa rahat bende de italyan mutfağı çıkıyordu :ROFLMAO:

LoserIl

80+ Bronze

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Ömer
Yardımcı olacak bir şey göremedim? Tek elini çavuşa koyup nette "kadın mayo görselli yorumlar" aratıyorsan senin problemin. Bir de üste çıkmaya çalışıyor. Komik şey seni :D
O kadar site varken geçip yorumlarda foto aramak gerçekten baya mantıklı yardımcı olunması için konu açtığım fotumda yardımcı olmamak için yazı yazan sen ve hala bana komik diyorsun faydasız şey seni hadi git oyun parkında oyna ukala şey seni

FurkanIIy

80+ Bronze
O kadar site varken geçip yorumlarda foto aramak gerçekten baya mantıklı yardımcı olunması için konu açtığım fotumda yardımcı olmamak için yazı yazan sen ve hala bana komik diyorsun faydasız şey seni hadi git oyun parkında oyna ukala şey seni
Neyine yardımcı olayım? Müstehcen yerlerde dolaşmazsan bu reklamlar çıkmaz. Eğer sıfırlamak istersen Google hesabının gizlilik kısmından kişisel verilerle ilgili cart curtları kapatman lazım. Ama yine müstehcen şeyler seyretmeye devam edersen, yine karşına çıkar.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Ömer
Neyine yardımcı olayım? Müstehcen yerlerde dolaşmazsan bu reklamlar çıkmaz. Eğer sıfırlamak istersen Google hesabının gizlilik kısmından kişisel verilerle ilgili cart curtları kapatman lazım. Ama yine müstehcen şeyler seyretmeye devam edersen, yine karşına çıkar.
O tarz şeylere bakmadığımdan bahsetmişim ve benimle birlikte çoğu kişidede bu durum oluyormuş konu belli zaten neyin tartışması bu halen

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,283
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bir yerden sonra reklam kalmazsa ilginç şeyler gösterebiliyor yüklenmeyin adama :D

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Telefonda girerkken banada denk geliyor. Pcde adguard var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,023
Üyeler
151,155
Son üye
SEAR
Top Bottom