Neler Yeni

Donanım arşivi forum reklam saçmalığı

ConquerorXIV

80+ Gold
Şu donanım arşivi foruma ne zaman girsem elbet bi yerde kadın iç çamaşırı olsun iç giyim dış giyim tarzı saçma sapan reklamlar çıkıyor bu reklamları engelleme şansım hiç yokmu yada bu reklamları abdullah abinin engelleme şansı yokmu insan içinde foruma giremez oldum cumadayken bi foruma gireyim dedim yanımdaki adamda dikizliyomuş görür görmez forumdan çıktım adamla göz göze geldik allah için düzelsin artık şu
opera gx

FurkanIIy

80+ Bronze
Şu donanım arşivi foruma ne zaman girsem elbet bi yerde kadın iç çamaşırı olsun iç giyim dış giyim tarzı saçma sapan reklamlar çıkıyor bu reklamları engelleme şansım hiç yokmu yada bu reklamları abdullah abinin engelleme şansı yokmu insan içinde foruma giremez oldum cumadayken bi foruma gireyim dedim yanımdaki adamda dikizliyomuş görür görmez forumdan çıktım adamla göz göze geldik allah için düzelsin artık şu
Google reklamları hocam onlar. Senin ilgilendiğin türde şeyler çıkar. :D

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
kendi kendini rezil ediyor :D çıkanları anlatmasan iyidi :D

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Volkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Neye bakarsan o çıkıyordu sanki ?Alıntıyı görüntüle
Google hesabından reklam kişiselleştirme ayarını kapatırsan böyle alakasız şeyler çıkar bendede o oluyordu mesela kadın iç çamaşırı alakasız kitaplar vs. neye baktığınla ilgisi yok çünkü kim gider kadın iç çamaşırlarına bakar ki yani erkek olan biri

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Forumla alakalı bir şey yok google hesabını yönet bölümünden reklam kişiselleştirme ayarını aç onu açtıktan sonra neye bakarsan o çıkıyor onu açtım düzeldi bende mesela son 6 aydır falan full hazır sistem linklerine tıkladığım için full laptop,hazır sistem reklamları gösteriyor gerek instagram gerek chrome karşıma hep bilgisayar reklamları çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bı bana don reklamı çıkmıyormuş demek ki
DR BİYOLOJİ gerçek mi bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
994,818
Üyeler