Neler Yeni

Donanım Arşivi Sistemi Ne Zaman Çıkıcak

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Merhaba arkadaşlar donanım arşivinin sisteminin ne zaman çıkacağı bellimi bir kaç gün bakmadım bir şey kaçırmış mıyım diye sormak istedim.
Bu sistemin fiyatı kaçla kaç arası olur acaba ?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar donanım arşivinin sisteminin ne zaman çıkacağı bellimi bir kaç gün bakmadım bir şey kaçırmış mıyım diye sormak istedim.
Şuan bir sistem yok ortada.

Captain Pricee

80+ Bronze
Çok garip hiç bir şey anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
galiba yarın videosu gelicek ama hazır sistem olmayacak

Captain Pricee

80+ Bronze
Sistemin çıkış zamanı belli mi ve kaç TL arasında olucak demek istedim
Normalde dün 3000TL gibi bir Sistem çıkacaktı Abdullah abi yetişmedi dedi bugün çıkar büyük ihtimal 3.5-4K arası olur

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Donanım arşivinin bugün attığı story ne acaba söyleyebilir misin bilgin varsa
İkinci el sistem toplama rehberi gibi bir şey anladığım kadarıyla. Biri dün gaza getirmişti tüm forumu 3000TL hazır sistem geliyor falan diye, millet saatlerce sayfayı yenileyerek beklemiş gelecek diye, hatta ben de arada baktım yalan yok 😅

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
İkinci el sistem toplama rehberi gibi bir şey anladığım kadarıyla. Biri dün gaza getirmişti tüm forumu 3000TL hazır sistem geliyor falan diye, millet saatlerce sayfayı yenileyerek beklemiş gelecek diye, hatta ben de arada baktım yalan yok 😅
:D ikince el sistem gelicekse bunu satın alamicaz o zaman :( Teşekkür ederim yinede

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
:D ikince el sistem gelicekse bunu satın alamicaz o zaman :( Teşekkür ederim yinede
O hazır sistem olmayacak ibaresini bu konu için eklemiş zaten. Buyurun dünki 550 mesajlık konu, atılan storyden sonra kilitlendi konu.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom