Neler Yeni

donanim arsivi v6 -ne yapacağımı bilemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zabit cingiz
arkadaşlar sistemi alırken site çok yavaş çalışıyordu biliyorsunuz zaten bir şekilde sepete ekleyip ödeme yerine geldim her şey tamam 3d kodumu girdim ve o 3d kodunun açıldığı sayfada bir anda this service is unavaliable kartttan para çekti hatta işlemin zamanı bile yazıyor 18:05 ama itopyada siparişlerm kısmında gözükmemiş sisteme düşmemiş yani arkadaşlar ne yapmalıyım gerçekten moralim çok bozuldu aslında bunu yazacak takatim bile yok şu an ama zorlaya zorlyara yazıyorum zaten özel hayatımda da çok kötü olaylar yaşıyorum bu dönemde ve şu an için tek mutluluk kaynağım buydu fakat hem hata oldu hem de babamın kartından para çekilmiş özellikle baktık gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardımcı olum. lütfen lütfen. göz yaşlarımı da tutamuyırum zaten ne yapmalıyım psikolojik olarak bitiğim şu an da lütfen yardımcı olun bu konuyu da yanlış yere açmışım sanırım bütçe kısmı var am aşu an geçrekten ne yapacağımı bilemiyorum çok özür dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopyada siparişlerime girince normalde gözükmesi lazım fakat gözüklmüyor para da çekildi karttan ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum bilgisayarı da çok istiyordum gerçekten şu an duygularımı hiç ama hiç anlatamam keşke yetkili biri gelip bana yardımcı olabilse şu an :((((((((
arkadaşlar sistemi alırken site çok yavaş çalışıyordu biliyorsunuz zaten bir şekilde sepete ekleyip ödeme yerine geldim her şey tamam 3d kodumu girdim ve o 3d kodunun açıldığı sayfada bir anda this service is unavaliable kartttan para çekti hatta işlemin zamanı bile yazıyor 18:05 ama itopyada siparişlerm kısmında gözükmemiş sisteme düşmemiş yani arkadaşlar ne yapmalıyım gerçekten moralim çok bozuldu aslında bunu yazacak takatim bile yok şu an ama zorlaya zorlyara yazıyorum zaten özel hayatımda da çok kötü olaylar yaşıyorum bu dönemde ve şu an için tek mutluluk kaynağım buydu fakat hem hata oldu hem de babamın kartından para çekilmiş özellikle baktık gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardımcı olum. lütfen lütfen. göz yaşlarımı da tutamuyırum zaten ne yapmalıyım psikolojik olarak bitiğim şu an da lütfen yardımcı olun bu konuyu da yanlış yere açmışım sanırım bütçe kısmı var am aşu an geçrekten ne yapacağımı bilemiyorum çok özür dilerim

itopyada siparişlerime girince normalde gözükmesi lazım fakat gözüklmüyor para da çekildi karttan ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum bilgisayarı da çok istiyordum gerçekten şu an duygularımı hiç ama hiç anlatamam keşke yetkili biri gelip bana yardımcı olabilse şu an :(((((((((((
Kardeşim aynısı banada oldu umarım bu durumu düzeltirler paramız zaten gelir ancak fiyat performans olarak böylesini biraz zor buluruz ben buna üzülüyorum umarım para iadesi değilde sistemi gönderirler

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,714
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
dostum alırım gerçekten dediğin gibi belli olmaz ama gerçekten o benim için moral kaynağıydı ya en azından dert atabilcektim bilmiyorum ya çok üzgünüm şu an yani kusura bakmayın hep dile getiriyorum ama içimden geliyor :(

öyle mi diyorsunuz bence de yapmalı ama onun için uğraşmazlar ki hazır sistem varken ne uğraşcaklar :(
Dert etme, hakkını zaten ararsın, benim de derdim çok senin gibi.
İtopya iptal ederse dediğim gibi hakkını ara, saatine ait para çekme işlemin ile hakkını ararsın THH'de

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
paramı kaybetmeyeceğim biiliyorum söz konusu itopya gibi bi firma fakat ben sistemi çok istiyordum anlatmaam neden bölye oldu ya isyan etmek istemiyorujm ama hayatımın en ince ayrıntısında bile böyle şanssızlıklar yaşıyorum gerçekten psikolojim de çok iyi durumda değil bu benim için cidden motivasyon kaynağı olabilirdi iyi düşünmeye çalışıyorum fakat içimdeki üzüntü duygusnuu hiçbir zaman bastırmıyor maalesef :(
Yapacak bir şey yok, benimde almak isteyen bir arkadaşım vardı, aylardır sistem arıyor o da alamadı. Şu dünyada üzülecek en son şeylerden biri bu kadar çok takılmamalısın bu konuya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,659
Üyeler
153,420
Son üye
rowia
Top Bottom