Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

kdr_bz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir Boz
YAV BIRAKIN YALAKALIĞI. 48 DAKİKADIR DENİYORUZ. SİZDE OLAN NET EKİPMAN V.S BİZDEDE VAR BEDAVA YERE YORUM YAPIYORLAR. 4-5 TARAYICI TURKCELL TELEKOM VE TTNETTEN DENİYORUZ GENE YOK GENE YOK NE ANLATIYORSUNUZ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halit Ak
44 dakikadır almaya çalışıyorum alamadım

kdr_bz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir Boz
HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. KİMİN PARMAĞI VARSA ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN..

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ahmet Akın
YAV BIRAKIN YALAKALIĞI. 48 DAKİKADIR DENİYORUZ. SİZDE OLAN NET EKİPMAN V.S BİZDEDE VAR BEDAVA YERE YORUM YAPIYORLAR. 4-5 TARAYICI TURKCELL TELEKOM VE TTNETTEN DENİYORUZ GENE YOK GENE YOK NE ANLATIYORSUNUZ.
Ne yalakalık edeceğiz arkadaşım tanımadığımız insanlara ne düşüncesiz yorum yapıyorsun yav

GodlyPain

80+ Bronze
en kötü teknoloji bile saniyede kaç bin istek alabiliyor. Trendyol Golang echo kullanarak saniyede 1 milyon isteği karşılayabiliyorken burada "abi çökmesi normal" diyemez kimse

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Enes Bahadır
Şaibe illaki vardır , Abdullah çünkü çok güzel sistemleri çok uygun fiyata sunuyor. Şaibe varsa bile bunun Abdullah kardeşim ile ilgili olduğunu düşünmüyorum o yüzden burada linçlemeye gerek yok. Hangi youtuber bir sistem çıkarsa , çıkardığı site yoğun giriş talebinden dolayı sitede çökme oluyor itopyaya özel bir durum değil bu sadece. Eskiden bende böyle düşünüyordum halada düşünüyorum fakat itopya çalışanı x kişisi olabilir bu , bir tanıdğına sistem alabilir mesela sistem açılır açılmaz. Ama bu durum Abdullah kardeşim ile ilgili bi durum değildir böyle bişey varsa bile. Ben zamanında 2 defa denedim alamadım. Şuanda arkadaşımın adına kendi hesabımdan almayı denedim sepete eklendiği için gayet rahat bir şekilde 1 dakika içinde satın alabildik bir sorun olmazsa inşallah ihtiyacı olan arkadaşım almış oldu. Al satçılar ve fırsatçılar yüzünden her alanda bu şeyler yaşanıyor zaten. Sadece ihtiyacı olan ihtiyacı kadar alırsa hiç bir alanda bir problemimiz olmaz.

İhtiyacı olupta alabilen kardeşlerime hayırlı olsun şimdiden.

Eline sağlık dostum
@Abdullah Hacıgül

kdr_bz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir Boz
Normalde stokta yoksa sepetede ekleme yapamıyorsun. Ne hikmetse çatur çutur ekleniyor herkes çatur çutur alıyor ama ben ilk dakikadan beri aynı hatayı alıyorum.. Yazık

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
alanlar iyi fiyata aldı

kdr_bz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kadir Boz
Şaibe illaki vardır , Abdullah çünkü çok güzel sistemleri çok uygun fiyata sunuyor. Şaibe varsa bile bunun Abdullah kardeşim ile ilgili olduğunu düşünmüyorum o yüzden burada linçlemeye gerek yok. Hangi youtuber bir sistem çıkarsa , çıkardığı site yoğun giriş talebinden dolayı sitede çökme oluyor itopyaya özel bir durum değil bu sadece. Eskiden bende böyle düşünüyordum halada düşünüyorum fakat itopya çalışanı x kişisi olabilir bu , bir tanıdğına sistem alabilir mesela sistem açılır açılmaz. Ama bu durum Abdullah kardeşim ile ilgili bi durum değildir böyle bişey varsa bile. Ben zamanında 2 defa denedim alamadım. Şuanda arkadaşımın adına kendi hesabımdan almayı denedim sepete eklendiği için gayet rahat bir şekilde 1 dakika içinde satın alabildik bir sorun olmazsa inşallah ihtiyacı olan arkadaşım almış oldu. Al satçılar ve fırsatçılar yüzünden her alanda bu şeyler yaşanıyor zaten. Sadece ihtiyacı olan ihtiyacı kadar alırsa hiç bir alanda bir problemimiz olmaz.

İhtiyacı olupta alabilen kardeşlerime hayırlı olsun şimdiden.

Eline sağlık dostum
@Abdullah Hacıgül
Alabilen varsa alsın istanbul anadolu - kocaeli sınırları içerisinde gelip elden alacağım dostlar..

Top Bottom