Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dostum ne boş yaptın eli yüzü düzgün sistem "yüksek" demek değildir ne anlatıyorsun? aç ekranı çık en düşük birbirleri ile uyumlu 11400F+RX6600 sistemi topla 15 değil de 14 olsun Allah Allah
Yahu bu sistemleri kampanya ile 11-12 civarına çıkarabileceğinizi sizde biliyorsunuz? Şuan akakceden B560 anakartla dahi toplasam 14' ü geçmiyor 13.5 falan kalıyor. Anlaşma yok kampanya yok influencer yok. Siz ve diğer youtuberlar sistem çıkardığınızda "Akakçede topladığımızda şu kadar ediyor" diyorsunuz. Yani kısaca siz kampanya yaptığınızda bu sistemler akakçe fiyatından 2000-3000 ucuza gelebiliyor.;)

1500 liranın lafını belki siz yapmazsınız ama aylığı 1500 lira olan adamlar yapar.

SendyGood

80+ Bronze
Kardeşim düşüyor çıkıyor iniyor top direkten dönmese gol olur falan bunlarla gerçek hayat yürümüyor o zaman ne yapacaksın kampanyaları bekleyip 12500'e toplayacaksın sonrada kampanyalı daha düşük fiyattan çıkacak sistemi kaçıracaksın sen eğer bu riski göze alamayıp sistemini toplamaya başlamıyorsan demekki hiçbir zaman o fiyattan alınmıyor :)
11 k veya 12 civarından bekliyorum ben

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,085
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Reis sen rx boşver Rtx 3060 veya 3060ti yapıştır şöyle güzel bir fiyata :)

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Recep Can Boyacı
Ekran kartı tek başına çok pahalı ne gerek var sistemimde gt 1030 kullanıyorum o yüzden değiştirmem lazım. Kalan parçaları satar ucuza getiririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,424
İsim
Diyarhan
Yahu bu sistemleri kampanya ile 11-12 civarına çıkarabileceğinizi sizde biliyorsunuz? Şuan akakceden B560 anakartla dahi toplasam 14' ü geçmiyor 13.5 falan kalıyor. Anlaşma yok kampanya yok influencer yok. Siz ve diğer youtuberlar sistem çıkardığınızda "Akakçede topladığımızda şu kadar ediyor" diyorsunuz. Yani kısaca siz kampanya yaptığınızda bu sistemler akakçe fiyatından 2000-3000 ucuza gelebiliyor.;)

1500 liranın lafını belki siz yapmazsınız ama aylığı 1500 lira olan adamlar yapar.
Sadece o değil sadece Gpu parasına da sistemler çıktı. Tamamiyle itopya nın keyfi fiyatına göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Alper Selman
Gerçekçi olmak gerekirse, 3060ti kullanırlarsa en uygun 16 bin seviyesinde olacaktır. Geçen gün Vatan'da öyleydi böyleydi demeyin, ekran kartı ve işlemcinin yanına saçma sapan ürünlerin doldurulacağı bir sistemden bahsetmiyorum. Abdullah'ın sistemleri öyle olmuyor çünkü.. Umarım AMD ekran kartlarından birisi gelmez, kusacağız artık AMD'li sistem görmekten..

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,424
İsim
Diyarhan

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gerçekçi olma gerekirse, 3060ti kullanırlarsa en uygun 16 bin seviyesinde olacaktır. Geçen gün Vatan'da öyleydi böyleydi demeyin, ekran kartı ve işlemcinin yanına saçma sapan ürünlerin doldurulacağı bir sistemden bahsetmiyorum. Abdullah'ın sistemleri öyle olmuyor çünkü.. Umarım AMD ekran kartlarından birisi gelmez, kusacağız artık AMD'li sistem görmekten..
AMD Ekran kartlı sistem çıkmıyor DA' da uzun süredir. PCH ise yeni yaptı. Bence siz yanlış yerden bakıyorsunuz çünkü ben artık 3060/3050 sistem görmekten cidden kusucam. Artık düzgün fiyatlı bir RX6600/XT sistem lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Alper Selman
AMD Ekran kartlı sistem çıkmıyor DA' da uzun süredir. PCH ise yeni yaptı. Bence siz yanlış yerden bakıyorsunuz çünkü ben artık 3060/3050 sistem görmekten cidden kusucam. Artık düzgün fiyatlı bir RX6600/XT sistem lazım
Kim neyi görmek istemiyorsa gözüne o batıyor demek ki :) Zaten sistemin parçaları hazırdır hocam, farazi tartışıyoruz :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Dostum bak üslubun çok yanlış bu üslup tarzın beni artık senin hiçbir yorumuna cevap vermemeye itiyor bu memlekete ucuz hazır sistem konseptini yapan kişi benim sen değilsin bu memlekette insanlara yarayacak kampanyalı ürün konseptleri oluşturan kişi benim yine sen değilsin. İnsanlar ucuza ürün alabilsin diye Aliexpress konseptini de TR'de ilk yapan benim yine sen değilsin. Bana sakın o adam için 1500 az para değil şeklinde yorumlarda bulunma yoksa bu yorum ukalalığa girer ben bu konuları düşünüp 10 yıl önce kollarımı sıvadım evet konuşalım ama herkes de duracağı yeri bilsin. Böyle göz kırpmalar falan konu başka yerlere gidiyor.

15K tutuyor demişim 14 tutmuş ve yine söylüyorum eliyüzü düzgün sistem 15K tutuyor B560 olunca eliyüzü düzelmiyor, belki bununla ilgili gizli bir projem var sana oturup her şeyi açıklamak zorunda değilim çok biliyorsan aç kanal yap sistem. Yani oturup seninle bunu mu tartışacağım? Bu arada youtuberlar size ucuz sistem yapmak zorunda değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,238
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom