Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistemin Donanım Özellikleri ve Fiyat Tahminlerinizi Alalım

mustafa34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa
İlk tahmin benden gelsin. Her ne kadar ilk mesajımda GIGABYTE sponsorluğu desem de. Yine MSI sponsorluğunda olacağını düşünüyorum sistemin. Sistemin tahmin olarak özelliklerine gelecek olursam,

Anakart MSI B450 standart temel özellikteki anakart

işlemci AMD Ryzen 5 1600 12nm ya da Ryzen 5 2600 12 nm

RAM 8gb 3000 mhz

ekran kartı MSI gtx 1650 VENTUS super

SSD 480 GB ADATA ya da 500 gb toshiba

Kasa olarak Abdullah’ın geçenlerde tanıttığı MSI MAG Forge 100R demek isterdim ama onun güç kaynağı olmadığı için Corsair’in 550 watt 80+Güç kaynağı olan bir kasa olacaktır. Bu sistemle birlikte hediye olarak işlemci ile rahatlıkla overclock yapabilmek için AMD wraith prism soğutucu hediye olarak verileceğini düşünüyorum.

Abdullah yine tartışmasız bir fiyat ile bu sistemi sınırlı stokta bize tanıtacak.

Tahmini fiyat olarak tek kasa olursa 3600, Philips 60 Hz 24 inch tarzı bir monitör dahil olursa kampanyalı olarak 4200 lira fiyattan satılacak.

bu bir tahmindir.nihai gerçekleri yansıtmamaktadır.

EmrecanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emrecan
İlk tahmin benden gelsin. Her ne kadar ilk mesajımda GIGABYTE sponsorluğu desem de. Yine MSI sponsorluğunda olacağını düşünüyorum sistemin. Sistemin tahmin olarak özelliklerine gelecek olursam,

Anakart MSI B450 standart temel özellikteki anakart

işlemci AMD Ryzen 5 1600 12nm ya da Ryzen 5 2600 12 nm

RAM 8gb 3000 mhz

ekran kartı MSI gtx 1650 VENTUS super

SSD 480 GB ADATA ya da 500 gb toshiba

Kasa olarak Abdullah’ın geçenlerde tanıttığı MSI MAG Forge 100R demek isterdim ama onun güç kaynağı olmadığı için Corsair’in 550 watt 80+Güç kaynağı olan bir kasa olacaktır. Bu sistemle birlikte hediye olarak işlemci ile rahatlıkla overclock yapabilmek için AMD wraith prism soğutucu hediye olarak verileceğini düşünüyorum.

Abdullah yine tartışmasız bir fiyat ile bu sistemi sınırlı stokta bize tanıtacak.

Tahmini fiyat olarak tek kasa olursa 3600, Philips 60 Hz 24 inch tarzı bir monitör dahil olursa kampanyalı olarak 4200 lira fiyattan satılacak.

bu bir tahmindir.nihai gerçekleri yansıtmamaktadır.

Bir de gün ve saat ver şapka çıkartalım tutturursan ?

Javelin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Çağrı Fuat ererden
Başkası olsa sallama derdim açıkcası ama işin içinde Abdullah olunca diyemiyorsun. Öyle bir fiyatla karşımıza çıkıyor ki insan durmadan bütün kasaları almak istiyor.

EmrecanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emrecan
Başkası olsa sallama derdim açıkcası ama işin içinde Abdullah olunca diyemiyorsun. Öyle bir fiyatla karşımıza çıkıyor ki insan durmadan bütün kasaları almak istiyor.
Hiç sorma, zamanında DADG V4 almadığıma o kadar pişmanım ki.Geçen günlerde çıkan sistemi de kıl payı kaçırdım.Yeni çıkacak sistemi bekliyorum.3-4 bin bandında olursa, güzel bir monitörle 5.000 TL’ye oyun oynaması zevkli bir sistem toplamış olurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Sabit Sürmeli
Steam
Jweely
Twitter
JweelyTheKid
Arkadaş o kadar net söylemiş ki abdullahın ses tonuyla okudum sistemi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR