Neler Yeni

Donanım Arşivine Teşekkürü Borç Bilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mert YÜKSEL
Teşekkür ederim dostlar daha iyileri en kısa sürede sizin olsun :)

moira

80+ Bronze
Hayırlı olsun dostum. Bende parça parça sistemi topluyorum da 3070'i kaçırdım bugün :(. Umarım kısa sürede eline ulaşır. Bol mavi ekransız günler :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mert YÜKSEL
Anakart değiştirmeseymişssiniz keşke yanlışıkla olmuş ama sorun yok yine de hayırlı olsun aham şaham fark olmaz aralarında.
Tek tüh dediğim kısım o zaten ama yapacak bir şey yok maalesef desteğe yazdım umarım yardımcı olurlar . Teşekkürler tekrardan İyi forumlar

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Hayırlı olsun dostum. Bende parça parça sistemi topluyorum da 3070'i kaçırdım bugün :(. Umarım kısa sürede eline ulaşır. Bol mavi ekransız günler :).
Aşırı pahalıydı zaten. İyi ki kaçırmışsın kendine zarar verirdin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mert YÜKSEL
Teşekkür ederim umarım sende istediğin kartı bulabilirsin :)

ege göçmen

80+ Bronze
Dostlarım beni bilen bilir forumda az çok görmüşsünüzdür. Size sadece şunu demek için konuyu açtım, @Abdullah Hacıgül 'e teşekkürü borç bilirim. Şu piyasa ortamında bizim için markalarla nasıl konuştuğunu az çok tahmin edebiliyorum .Takipçilerinin bütçesini düşünen nadir kanallardan kendisi tekrardan kendisine en içten şekilde teşekkür ediyorum @Abdullah Hacıgül

Not: Tek merak ettiğim kısım Stok fan mı daha iyidir yoksa Excavator Rainbow Cpu Cooler mı ? Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

İyi forumlar

Ve evet bende sistemi aldım :)

Sipariş saati : 18:09:12

Alıntıyı görüntüle
ben pny ramlarine güvenemedim corsair sectim ve m2 olarak a2000sectim birde 600w psu sectim ileride yükseltmek istersen 500w sıkıntı cıkarır

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mert YÜKSEL
ben pny ramlarine güvenemedim corsair sectim ve m2 olarak a2000sectim birde 600w psu sectim ileride yükseltmek istersen 500w sıkıntı cıkarır
Teşekkür ederim yorumun için hayırlı olsun bu arada sana da yükseltme işini de o zaman düşünürüz :)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Dostlarım beni bilen bilir forumda az çok görmüşsünüzdür. Size sadece şunu demek için konuyu açtım, @Abdullah Hacıgül 'e teşekkürü borç bilirim. Şu piyasa ortamında bizim için markalarla nasıl konuştuğunu az çok tahmin edebiliyorum .Takipçilerinin bütçesini düşünen nadir kanallardan kendisi tekrardan kendisine en içten şekilde teşekkür ediyorum @Abdullah Hacıgül

Not: Tek merak ettiğim kısım Stok fan mı daha iyidir yoksa Excavator Rainbow Cpu Cooler mı ? Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

İyi forumlar

Ve evet bende sistemi aldım :)

Sipariş saati : 18:09:12

Alıntıyı görüntüle
Dual Fanlı ekran kartına yetişmişsiniz. Hayırlı uğurlu olsun.

Top Bottom