Neler Yeni

Çözüldü✓ Donanım arşivinin son videosu ne zamana gerçekleşir

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre Ergin
Dostlarım ben internetten hazır sistem alacaktım ama donanım arşivinin videosunu gördüm pc fiyatları ucuzlayacak diyor ben sistemi şimdimi alayım yoksa düşüş olduğundamı alayım ve tahmini olarak ne kadar zamanda düşer sistem fiyatları

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlarım ben internetten hazır sistem alacaktım ama donanım arşivinin videosunu gördüm pc fiyatları ucuzlayacak diyor ben sistemi şimdimi alayım yoksa düşüş olduğundamı alayım ve tahmini olarak ne kadar zamanda düşer sistem fiyatları

Şu an fiyatlar düşmeye başladı ama öyle uzun süreli devam edecek bir durum değil.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Erdem çay
Şuan düşük sistem fiyatları.
Herşeyi geçtim artık sistemler saat farkıyla bile zamlanmıyor.
Bu düşüş ne zamana kadar devam eder kimse bilemez fakat büyük şirketlerin yılın ilk yarısını Max karla kapatmak için yeni kampanyalar olabilir vatan mesela, bu bir tahmindir sadece yarına ne olacağını özellikle Tr şartlarında imkansız

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tayfun Balım
Hocam piyasaya nakit girişi yoktu. İndirimler peşi sıra geliyor. Alabiliyorsanız hemen almaya çalışın. Yeni nesil amd ve intel işlemciler, anakartlar, 5000 serisi ekran kartları yolda. Bu sebeple hem stok eritme hem de toplu satın alım yapabilmek için indirim yapıyorlar. Yeni nesil ürünler geldiği an indirim faslı biter diye düşünüyorum.

Bizdeki hiçbir satıcı mecbur kalmadığı sürece indirim yapmaz. Yeni nesille birlikte fiyatlar yükselir. Hem Yeni ürünlerin global fiyatlarının yüksek olması hem de temmuzda memur zammı ve doların potansiyel yükselişiyle birlikte fiyatlar tavan yapar.

Sonuç: Bütçe varsa yapıştırıp geçin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam piyasaya nakit girişi yoktu. İndirimler peşi sıra geliyor. Alabiliyorsanız hemen almaya çalışın. Yeni nesil amd ve intel işlemciler, anakartlar, 5000 serisi ekran kartları yolda. Bu sebeple hem stok eritme hem de toplu satın alım yapabilmek için indirim yapıyorlar. Yeni nesil ürünler geldiği an indirim faslı biter diye düşünüyorum.

Bizdeki hiçbir satıcı mecbur kalmadığı sürece indirim yapmaz. Yeni nesille birlikte fiyatlar yükselir. Hem Yeni ürünlerin global fiyatlarının yüksek olması hem de temmuzda memur zammı ve doların potansiyel yükselişiyle birlikte fiyatlar tavan yapar.

Sonuç: Bütçe varsa yapıştırıp geçin.
Teşşekürler hocam alıcam

Top Bottom