Neler Yeni

Donanım Arşivi'ninde Bu Şekilde Davranması Dileğiyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5

Rammstein neden perma yedi?​

sa.png

marilyn

80+ Silver

Hak veriyorum, kimse kimseye laf anlatmak için bir taraflarını (eşofman) yırtmak zorunda değil. Technopat'ın bu şekilde davranmasını doğru buluyorum, Donanım Arşivi'ninde bu şekilde davranması, DA Forum platformunu ileri taşıyacaktır.

Bıraktığım bağlantı daki konu sahibinin Donanım Arşivi'ne karşı sert tavırını desteklemiyorum, yanlış anlaşılmasın.
dh forum biz elitiz yaş ortalamamız yüksek .d kusra bakma ama bi forumun elitliği yaş ortalamasıyla ölçülmüyor ben 8 yaşında zeki adamda gördüm 40 yaşında cahil adamda gördüm yaşla bir bağlantısı yok seninde yaşının fazla olduğunu düşünmüyorum ama sende sanırım o 40 yaşındaki cahillerdensin (da forumdaki konuyu açan elemana lafım)

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Adamlar bir konuda haklı.Bizim burada yaşına göre çok bilgili insanlar da var lakin yaşına göre bilgisizliğini marifet sananlar da var.
Örneğin bir ürünün iyi olmadığını anlatıyorsun adam anlamak istemiyor seninle münakaşa ediyor.
Bazen haklılar bizim burada ban hakeden çok insan var.
Örneğin boş konu açan çocuklar gibi ve yönetim buna karşı fazla toleranslı.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,344
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Her şeyi yaştan, tecrübeden ibaret sanan insanları ciddiye alıp burada paylaşmayın. Hepsi işine geleni söylerler. Tecrübeliyim diye gezindiklerine bakma bizim 11-12 yaşındaki çocukların arasında onlardan 10 kat daha bilgililer var.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Reis, kral, hacı, hoca, kanka... Bu tip kelimeleri kimseye karşı kullanamazsınız. Hele ki tanımadığınız insanlara karşı hiç kullanamazsınız.
Hocam biz bu lafları kullanırken kimsenin kalbini kırmaya çalışmıyoruz. Aksine daha samimim bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Şahsen ben bu kelimeleri kullanmakta her hangi bir sorun göremiyorum.

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Reis, kral, hacı, hoca, kanka... Bu tip kelimeleri kimseye karşı kullanamazsınız. Hele ki tanımadığınız insanlara karşı hiç kullanamazsınız.
Şahsen biri bana kral dese hiç rahatsız olmam .d

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Hocam biz bu lafları kullanırken kimsenin kalbini kırmaya çalışmıyoruz. Aksine daha samimim bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Şahsen ben bu kelimeleri kullanmakta her hangi bir sorun göremiyorum.
Bir insanın bir insana hocam diye hitabında ne gibi bir art niyet olabilir veya sorun teşkil eder çözemedim bende.
Sizinle aynı düşünüyorum bende.
Ama kanka filan saçma bir tık sonuç olarak okulda değil forumdayız.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Aksine konu sahibi genelleme yaparak bizi de örnek vermiş halbuki dün açılan bir frisby PSU konusunda kimse C4 yazmayip seviyeli bir şekilde tartıştı hem de sayfalarca üşenmez iseniz bakın yani bahsettiğin o forum ile alakamız yok biz de C4 yazan kanser kitle yok seviyesine kadar düştü bu tür durumları umarım başka forumlarda örnek gösterirsiniz "Abdullah aylarca kimseyi banlamadan C4 yazanları uyara uyara seviyeli tartışmayı öğrendiler" diye umarım örnek gösterirsiniz. Çünkü çoğunuzun yaşı çok küçük bu yaşlarda sizi banlayip onurunuzu kırmamak için elimden geleni yapıyorum. Yoksa emin ol sizi banlama sadece 1 saniye, ama ben size yol göstermez sizi adam yerine koymaz her adiminiza ban atamam çünkü aşırı agresif tavırlarınız yok ve bunu haketmiyorsunuz

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,098
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ