Neler Yeni

Donanım Arşivi'ninde Bu Şekilde Davranması Dileğiyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

marilyn

80+ Silver
Hocam biz bu lafları kullanırken kimsenin kalbini kırmaya çalışmıyoruz. Aksine daha samimim bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Şahsen ben bu kelimeleri kullanmakta her hangi bir sorun göremiyorum.
katılıyorum reis kral biraz askerlik arkadaşı gibi oluyorda hocam kelimesi saygı belirtiyor her hangi bir argo yok hocam kelimesi bence kullanılabilir

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Kalite tasarım ile olmaz, içerik ile olur. Onun dışındakiler hakkında yorum yapmayacağım. Beni ilgilendirmiyor.
Biliyorum, orayı da kullanıyorum zaten. Ama sadece onu kullanıp buraya veya diğer forumlara laf ettiklerinde insan sinirleniyor.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Ben sizin hocanız, kankanız, hacınız, kralınız, veya reisiniz değilim. Başkaları da değil, bu sebeple mümkün mertebe konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Asıl mevzu yaş değil, asıl mevzu saygı. DH'deki konu sahibinde saygı var mı derseniz; yok derim. :)

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Kanka sen technopat ajanı felanmısın?
Geçenlerde de forumun temasını technopatın ki gibi yapalım diyodun şimdi de böyle diyosun aga sen burayı technopat mı yapcan aga ??????

ShenKİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
can enes günay
Instagram
@gv1cort
Twitter
gv1cort
Discord
▽ Im devil#8354
Reis, kral, hacı, hoca, kanka... Bu tip kelimeleri kimseye karşı kullanamazsınız. Hele ki tanımadığınız insanlara karşı hiç kullanamazsınız.
hocam doğru bulmuyorum sonuç olarak bir şekilde hitabetmem gerekiyor başta dümdüz yazmak bana samimi gelmiyor 🤷‍♂️

marilyn

80+ Silver
Bey diyebilirsiniz, Bayan diyebilirsiniz. En fazla dostum diyebilirsiniz.
bak isminden tanıdım pp değişmişsin :D tekrar söylüyorum bu konularda çok takıntılısın birisi sana reis dediğinde hakaret olarak algılama tam tersi seni kendi kafasında iyi bir yere konumluyor yada hocam dendiğinde seni gömmek yerine hoca yani öğreten birisi olarak tanımlıyor umarım anlatabilmişimdir ama bazıları alay için söyler kral reis alay etmek için onlara bir şey diyemem

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular