Neler Yeni

Donanım Arşivi'ninde Bu Şekilde Davranması Dileğiyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Video çok komik zzpSCKPOZSKOPC

Bence katı olmasınlar
Ben izledim.
Harbi çok komik DFJKSFBGKJSBKFJSBDKJFBSKJFBSJBFKS
Ne yani. Yıllardır forumların kültürlerinden birisi olan "hocam" kelimesini kullanmayalım mı?
Eğer "hocam" kelimesi olmasaydı forumlar yaygınlaşmazdı.
Geçenlerde de forumun temasını technopatın ki gibi yapalım diyodun şimdi de böyle diyosun aga sen burayı technopat mı yapcan aga ??????
Bendim la o. Ama XenForo'nun tema kişiselleştirmesinden bahsetmiştim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Aksine konu sahibi genelleme yaparak bizi de örnek vermiş halbuki dün açılan bir frisby PSU konusunda kimse C4 yazmayip seviyeli bir şekilde tartıştı hem de sayfalarca üşenmez iseniz bakın yani bahsettiğin o forum ile alakamız yok biz de C4 yazan kanser kitle yok seviyesine kadar düştü bu tür durumları umarım başka forumlarda örnek gösterirsiniz "Abdullah aylarca kimseyi banlamadan C4 yazanları uyara uyara seviyeli tartışmayı öğrendiler" diye umarım örnek gösterirsiniz. Çünkü çoğunuzun yaşı çok küçük bu yaşlarda sizi banlayip onurunuzu kırmamak için elimden geleni yapıyorum. Yoksa emin ol sizi banlama sadece 1 saniye, ama ben size yol göstermez sizi adam yerine koymaz her adiminiza ban atamam çünkü aşırı agresif tavırlarının yok ve bunu haketmiyorsunuz
Açın okuyun aylarca emek verdiğim şeyin ne kadar güzel işe yaradığını görün dün açılan Frisby konusunda bir tane bile C4 ve Boom yazan olmadan herkes alınır veya alınmaz haklı sebeplerini yazarak tartışmış. https://forum.donanimarsivi.com/konu/frisby-psu-cidden-o-kadar-koetue-mue.259273/

Kısacası böyle bir çöp konuşma üslubunu kırıp nasıl güzel bir şey başardığımı düşününce "ya bu adam bunu başardı" demeyi bence öğrenin be :) konu açtığınızda C4 boom yazılmasını istersin yoksa gerçek haklı sebeplerini yazan üyeler mi istersin eğer seviyeli bir tartışma gerçek bilgi istersen burası net şekilde Donanım Arşivi daha çok yolumuz var ama insan psikolojisinden iyi anlayan birisiyim hedeflerime ulaşıcam ve siz bu türlü tavsiyeli artık bu saatten sonra Donanım Arşivi'ne değil başka forumlara verin.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ama şuna da eminim bu tür konuları açan arkadaşlar, ileride C4 demek yerine insanlar seviyeli tartışınca benim bunun için zamanında aylarca emek verip kalitesiz ürüne C4 demek yerine sürekli kanıtlı tartışmalar yapın deneyimlerinizi düşüncelerini doğru şekilde aktarın diye dil dökmemi unutup hiç bir yerde de bu kırılmayı Abdullah sağladı demeyeceğinizi de biliyorum. Onun için forumun tadını çıkartın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom