Neler Yeni

Don't Starve Together Nasıl Oynanır?

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Don't Starve Together'ı arkadaşlarla oynarız diye aldık fakat nasip olmadı nasıl oynıycağımıda bilmiyorum yani karakterlerin bazı özellikleri haricinde nasıl ilerlenmesi gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı :D

Deaton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fatih B
Heroları tanıyarak başlamak önemli youtubeda yardımcı olabilicek kanallar var oyun hakkında kendin biraz araştırıp bilgi almalısın hikayesi amacı vb tarzında bu sayede daha zevkli bir şekilde yapabiliceklerini bulup hevesle öğrenmiş bir şekilde başlayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Cem Y
Her karakterin kendine has özellikleri vardır birisinin canı yüksek akıl sağlığı düşüktür kimisinin sonsuz bir baltası var mesela bunlara internetten daha detaylı bakmanı tavsiye ederim dengeli bir takım oluşturursunuz bu şekilde her mevsim boss fight oluyor mesela onlara iyi hazırlanmanız lazım yazın evin yanabilir onun için kartopu makinesi yapmanız gerekiyor oyunu oynadıkça anlıyorsun aslında

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Steamde ve google da her şeyin rehberi var. Sana tavsiyem ilk kez oynayacaksanız woodie ve wilson almanız. En kolayları onlar çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Barış Yakasız
Sürekli yeni dünya açmakta oyundan soğutuyor olabildiğince bulunduğunuz dünyada oyun oynamanızı öneririm iyi eğlenceler

Deaton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fatih B
Oyunla ilgili bilmen gereken en temel ve en önemli ögeler çevreden topladıklarınla neler yaptığın ve akıl sağlığı sağlık vb şeylerini nasıl yüksek tutucağını öğrenmen gerek araştırarak

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Heroları tanıyarak başlamak önemli youtubeda yardımcı olabilicek kanallar var oyun hakkında kendin biraz araştırıp bilgi almalısın hikayesi amacı vb tarzında bu sayede daha zevkli bir şekilde yapabiliceklerini bulup hevesle öğrenmiş bir şekilde başlayabilirsin

Sürekli yeni dünya açmakta oyundan soğutuyor olabildiğince bulunduğunuz dünyada oyun oynamanızı öneririm iyi eğlenceler
Steamde ve google da her şeyin rehberi var. Sana tavsiyem ilk kez oynayacaksanız woodie ve wilson almanız. En kolayları onlar çünkü.
teşekkür ederim yardımlarınız için Akşam'a doğru girmeyi düşünüyorum oynamak istiyen varsa beraber girebiliriz. Discordum Yigit#3727

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,909
Üyeler
152,567
Son üye
tugrull01
Top Bottom