Neler Yeni

doping hafıza almak mantıklı mı?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mantıklı değil.

SnareEcho

80+ Silver
Parana yazık edersin reklamları gibi eğitimide yalan
2-3 tane ünlüye para basıp reklamlarına koyuyorlar. Herkes de Pınar Altuğ öneriyor hadi alalım diyor. (Pınar Altuğ'un doping hafıza reklamını gördüğümden söylüyorum.)

Yasin Çınar

80+ Bronze
Önemli olan alıp almamak değil aldıktan sonra düzenli çalışmak. İster dershaneye git, ister doping hafıza al çalışmadıktan sonra ne fayda. Çalışırım diyorsan al, ama tavsiyem youtube'da çok kaliteli anlatan hocalar var onlardan ders dinle. Doping hafıza'ya vereceğin parayı da git eğitimin için yatırım yap, tabletten ders çalışmak çok faydalı oluyormuş mesela git tablet al. Ya da ihtiyacın olan şeyleri al. Benim gözümde beş kuruş etmeyen şeyler.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Yukarıda ki arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum. Eğer çalışmaya isteğin olmazsa dershane, özel ders, doping hafıza falan boş işler. Olay sizde bitiyor. Bu dediklerimin hiç birini yapmayan tanıdıklarım var ve sınavda gayet başarılı olduklarını biliyorum.

Hanaz

80+ Silver
9. sınıfım gelecekte hayallerim var 9. 10. sınıf doping hafıza 10000tl annem söyledi banada sizce almak mantıklı mı? bana erken geliyo ama temeli iyi tutmak lazım

düzeltme-11799 TL
Fiyat için OHA

Yutupta muadilleri var + okuldaki rehebr hocandan kendine plan vermesini isteyebilirsin
Elimin altında hica olsun diyorsan bişi diyemem ha aldın gene iş sende

oEnesQlf

80+ Silver
11 12 de belki ama şimdilik gerek yok,youtubedan izle ve okuldaki dersleri takip etsen yeter

Top Bottom