Neler Yeni

Doping hafiza hakkinda bilgilendirebilir misiniz?

Basrii

80+ Bronze
Arkadaşlar hedefim elektrik ve elektronik mühendisliği. Kazanmak istediğim üniversite de istanbul içinde en iyi 5 mühendislik üniversitesinden birini istiyorum. 2024 yks ye girip üniversitemi kazanmak istiyorum. Ben evden çalışmayı düşünüyorum sürekli bilgisayar başında olucam ve doping hafızanın bana uygun olduğunu düşündüm. Size sorum doping hafıza bana faydası mutlaka olacaktır ona eminim, ben günde 5 6 saat ders çalışsam bana uygun program hazırlıyorlar mı faydası ne olur yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada elektrik veelektronik mühendisliği için ayt matematikte hangi konulara daha çok çalışmalıyım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Adem Arslan
Sayisal da hicbir isine yaramaz sadece edebiyatı ogretici digerleri hep ilk okul duzeyinde anlatiliyor youtube tarzi anlatiyor ornek videolar en kaliteli olanlari secmisler ben paket olarak aldim sadece edebiyati iyi

KAANT10X

80+ Bronze
Hocam ben kullandım ve şunu söyleyebilirim kullandığınız sürece faydalı yani normalde saçma sapan benzetmeler müfredat dışı konular temel ve aşırı kolay sorulardan oluşan testler var.
Ben edebiyatı oradan bitirdim inanın bir yazarın 3-4 eserini 15 dakikada zor anlatıyordu ben de en sonunda bıktım ve bıraktım.
Ama sabredip uygulamadaki bütün anlatımları ve testleri çözersiniz yararlıdır ama işte buna sabretmek gerçekten çok zor. Ayrıca dediğim gibi mesela edebiyat biyoloji daha ezber ama sayısal dersler için gerçekten yetersiz.
Özetle şunu söyleyeyim yararlı ama sabrederseniz ama sabretmek de gerçekten zor ve sözel dersler daha iyi ele alınıyor sayısal dersler için para vermeye değmez.
Onun yerine youtube premium alıp reklamsız youtube kampları izleyip kitaplarını alın daha yararlıdır.

Basrii

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben kullandım ve şunu söyleyebilirim kullandığınız sürece faydalı yani normalde saçma sapan benzetmeler müfredat dışı konular temel ve aşırı kolay sorulardan oluşan testler var.
Ben edebiyatı oradan bitirdim inanın bir yazarın 3-4 eserini 15 dakikada zor anlatıyordu ben de en sonunda bıktım ve bıraktım.
Ama sabredip uygulamadaki bütün anlatımları ve testleri çözersiniz yararlıdır ama işte buna sabretmek gerçekten çok zor. Ayrıca dediğim gibi mesela edebiyat biyoloji daha ezber ama sayısal dersler için gerçekten yetersiz.
Özetle şunu söyleyeyim yararlı ama sabrederseniz ama sabretmek de gerçekten zor ve sözel dersler daha iyi ele alınıyor sayısal dersler için para vermeye değmez.
Onun yerine youtube premium alıp reklamsız youtube kampları izleyip kitaplarını alın daha yararlıdır.
Yani hocam matematik konusunda hiç fayda görmez miyim, ben birseyi tekrar tekrar anlatmaya gerek kalmadan anlayan bir insanım. Bu yüzden doping hafızanın bana yararı olabileceği düşündüm.

KAANT10X

80+ Bronze
Yani hocam matematik konusunda hiç fayda görmez miyim, ben birseyi tekrar tekrar anlatmaya gerek kalmadan anlayan bir insanım. Bu yüzden doping hafızanın bana yararı olabileceği düşündüm.
Hocam matematik için temel olusturursunuz zaten temeliniz varsa bir işinize yaramaz yani yararsız demiyorum ama basit anlatıyor ve sizi bir üst seviyeye çıkarması zor

Basrii

80+ Bronze
Hocam matematik için temel olusturursunuz zaten temeliniz varsa bir işinize yaramaz yani yararsız demiyorum ama basit anlatıyor ve sizi bir üst seviyeye çıkarması zor
Peki hocam doping hafıza kullanıp ayriyetten daha fazla nasıl takviye yapabilirim?

KAANT10X

80+ Bronze
Peki hocam doping hafıza kullanıp ayriyetten daha fazla nasıl takviye yapabilirim?
Hocam imkanlariniz nedir bilmiyorum ama ben youtubeden gittim pek de başarılı olamadım aslında kişiyle alakalı olduğu klasikleşmiş bir laf gerçekten kişiyle alakalı ama bence en yararlısı dersi derste dinleyip ders kitaplarınıda kullanmak
Matematik için temel atmak varsa soru çözmek.
Özetle hala okulda iseniz dersleri boş geçmeyin gerçekten dersi derste dinlemek bu işin yüzden 80 i.
Youtube doping gibi platformlar yararlıdır elbet ama çok etkili değil bence

Basrii

80+ Bronze
Hocam imkanlariniz nedir bilmiyorum ama ben youtubeden gittim pek de başarılı olamadım aslında kişiyle alakalı olduğu klasikleşmiş bir laf gerçekten kişiyle alakalı ama bence en yararlısı dersi derste dinleyip ders kitaplarınıda kullanmak
Matematik için temel atmak varsa soru çözmek.
Özetle hala okulda iseniz dersleri boş geçmeyin gerçekten dersi derste dinlemek bu işin yüzden 80 i.
Youtube doping gibi platformlar yararlıdır elbet ama çok etkili değil bence
Hocam benim lisem mesleki ve teknik anadolu bu senede bitti ve geçen 3 sene boyunca matematik görmedim. Okuldaki başarım vasıtası ile yurtdışına çıkıp bir-çok ülke gezme fırsatım oldu. Okulda müfredattan dolayı birçok sayısal dersi hatta birçok da değil hiç sayısal ders görmedim. Bundan dolayı alanımda çok başarılı olduğum için en iyi şekilde eksiklerimi tamamlayıp mühendis olmam gerek. Bende derse gerçekten çalışıcam ama o verimi de almak istiyorum.

Rulep

80+ Gold
anlamazsan para verdiğin için sinir oluyor insan youtube varken alınmaz bence

KAANT10X

80+ Bronze
Hocam benim lisem mesleki ve teknik anadolu bu senede bitti ve geçen 3 sene boyunca matematik görmedim. Okuldaki başarım vasıtası ile yurtdışına çıkıp bir-çok ülke gezme fırsatım oldu. Okulda müfredattan dolayı birçok sayısal dersi hatta birçok da değil hiç sayısal ders görmedim. Bundan dolayı alanımda çok başarılı olduğum için en iyi şekilde eksiklerimi tamamlayıp mühendis olmam gerek. Bende derse gerçekten çalışıcam ama o verimi de almak istiyorum.
Hocam o zaman alın ama gerçekten hakkını verecekseniz alın yararsız değildir ama gerçekten uygulamayı kullanıp hakkını verecekseniz değildir.
Emek verirseniz karşılığında doping size bir şeyler katar ama anlatmak istediğim ne kadar katabilir onu tam olarak bilemiyorum yani çok kararsızım ayrica siz sayısalsınız size neyden ne katar tam bilemiyorum

webciali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Son zamanlarda adını duyduklarım incelemenizi öneririm:
İlerlet.com
(koçluk, rehberlik var..)
Kunduz.com (soru sorma var, rehberlik, vb..)
Puan eğitim
Belki çok popüler değil ama belki de kalitelidirler. Yorumları incelemek lazım. Varsa deneme üyeliği başlatmalı vb...
Başarılar diliyorum sınava hazırlanan herkese..

vladvlad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
vladimiz putin
dünyanın en kötü ders uygulaması sakın alma aldıktan sonra videoları falan izledim hiç beğenmedim dandik abidik gubidik bişe

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Talha Açıkgöz
eba kullan daha iyi dopinghafızaya 3 kuruş verilmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri