Neler Yeni

Çözüldü✓ DOST KAYAOGLU-DK4 Sistem Alınır Mı?

Sizce alayim mi

• Oy kullanan toplam üye
    104

Yeahloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Keser
kanka bu bilgisayarın parça kalitesi düşük işlemci ve anakart dışında markalar o kadar iyi değil dost kayaoğlunun sistemde bundan daha pahalıda olsa parça kalitesi daha yüksek malzemeler kullanmışlar sırf fiyattan düşmek için koymuşlar en ucuzundan
Mesaj otomatik birleştirildi:

geri düşer bence reis bazen yükseltip düşürüyorlar
İnşallah

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
kanka bu bilgisayarın parça kalitesi düşük işlemci ve anakart dışında markalar o kadar iyi değil dost kayaoğlunun sistemde bundan daha pahalıda olsa parça kalitesi daha yüksek malzemeler kullanmışlar sırf fiyattan düşmek için koymuşlar en ucuzundan
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah
Parça kalitesi düşük derken? PSU ve Kasa tamamen aynı sayılırlar hatta kasası daha kalitelidir bu sistemin. Ram olarak zaten aralarında fark yok bir tek SSD olarak kötü, onu da ekran kartına say.

Yeahloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Keser
Parça kalitesi düşük derken? PSU ve Kasa tamamen aynı sayılırlar hatta kasası daha kalitelidir bu sistemin. Ram olarak zaten aralarında fark yok bir tek SSD olarak kötü, onu da ekran kartına say.
dostum ben rx6650 swift yerine rx6600 dualı tercih ederim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
dostum ben rx6650 swift yerine rx6600 dualı tercih ederim
Tamamdır hocam sen düşük ekran kartını sırf asus diye tercih edebilirsin ama bu herkesin tercih edeceği veya etmesi gerektiği anlamına gelmez. ki Swift modeli kötü bir model değil.

Yeahloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Keser
geri düşer bence reis bazen yükseltip düşürüyorlar
Dostum ben sistemi aldım gecen hafta geldi bugün fakat fps değerleri düşük geliyor benchmark felan yapmadım fps değerlerinin düzgün olduğunu nereden anlarım csgo yüksek ayarlarda benchmark 213 fps bir tek onu denedim

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
samet düzenli
Dostum ben sistemi aldım gecen hafta geldi bugün fakat fps değerleri düşük geliyor benchmark felan yapmadım fps değerlerinin düzgün olduğunu nereden anlarım csgo yüksek ayarlarda benchmark 213 fps bir tek onu denedim
Reis hiçbir fikrim yok ben en yüksek ayarda 300 fps falan alıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,285
Üyeler
153,026
Son üye
BirkanMrt37
Top Bottom