Neler Yeni

Hiçbir bilgim olmamasına rağmen üni de pc mühendisliği/programcılığı okumur mu?

!Nbye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan irik
Bu sene yks de iyi bir sıralama yaptım ve puanım say da bilgisayar programcılıgı/mühendisliği siber güvenlik falan hepsine yetiyor ama bu alanlar ile alakalı hiçbir bilgim yok(var ama yazılım dilleri konusunda sıfır ım) hiçbir şey bilmeyene göre bu bölümler üni de okunur mu yani üni de öğretirlermi altyapı falan azbucuk var %25 falan yardımcı olursanız sevinirm

Zexius

80+ Bronze
Bu sene yks de iyi bir sıralama yaptım ve puanım say da bilgisayar programcılıgı/mühendisliği siber güvenlik falan hepsine yetiyor ama bu alanlar ile alakalı hiçbir bilgim yok(var ama yazılım dilleri konusunda sıfır ım) hiçbir şey bilmeyene göre bu bölümler üni de okunur mu yani üni de öğretirlermi altyapı falan azbucuk var %25 falan yardımcı olursanız sevinirm
Bilgin merakın yoksa oraya gittiğin gibi keşke gitmeseydim diyeceksin neyi istiyorsun düşün ona göre git

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,845
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Matematik ve ingilizcen varsa olabilirsin PC ile aran iyi olabilir bunu donanım olarak düşünürsen pek alakası yok hatta bilgisayar mühendisleri donanımdan çok anlamaz bu iş için matematiksel becerilerin ve bilgin bunun yanında ingilizce düzeyin olmalı

Top Bottom