Neler Yeni

Çözüldü✓ Dp çalışmıyor 1.4 paugge

Fyrios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Meriç
Bütçe
350
forum tavsiyesi ile Odyssey g4 monitörüme 1.4 paugge Dp kablosu aldım ama çalışmıyor. Monitörün özelliklerinde 1.2 yazıyor ne yapmam gerekiyor iade mi edeyim?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
1.4 kablo 1.2 de de çalışır. iyi kontrol et bağlantıları ve monitörün halihazırda hdmi da mı dp de mi olduğnuı

Fyrios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Meriç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.4 kablo 1.2 de de çalışır. iyi kontrol et bağlantıları ve monitörün halihazırda hdmi da mı dp de mi olduğnuı
Kontrol ettim çalıştırmıyor kablo da yeni algılıyor ama ekranı vermiyor hdmi kablosu veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gördüğün gibi hdm1 ışığı yanıyor ama dpnin yanmıyor kabloyu takınca Dp bağlandı diyor ama geçiş yaptığımda açmıyor

Aykut D.

80+ Gold
Kontrol ettim çalıştırmıyor kablo da yeni algılıyor ama ekranı vermiyor hdmi kablosu veriyor

Gördüğün gibi hdm1 ışığı yanıyor ama dpnin yanmıyor kabloyu takınca Dp bağlandı diyor ama geçiş yaptığımda açmıyor
Kablo sorunlu olabilir belkide başka cihazda denedinizmi

Aykut D.

80+ Gold
Kabloda sorun olsa direkt algılama da problem olmaz mı ?
Olamayadabilir başka kablo deneyin tavsiyem

forum tavsiyesi ile Odyssey g4 monitörüme 1.4 paugge Dp kablosu aldım ama çalışmıyor. Monitörün özelliklerinde 1.2 yazıyor ne yapmam gerekiyor iade mi edeyim?
Nasıl çözdünüz?

Fyrios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Meriç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olamayadabilir başka kablo deneyin tavsiyem

Nasıl çözdünüz?
yazmayı unutmuşum özür dilerim. kabloyu monitöre tam oturtamadığımdan algılamada problem olmuş. Kabloyu tam oturttuğumdan emindim çünkü kabloyu algılıyordu sadece ekran gelmiyordu tam sokunca ekranda geldi teşekkürler.

Top Bottom