Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Dragon Age Inquisition GOTY Epic'te Ücretsiz

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,505
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Beyler oyun uygunsuz şeyler içeriyor ülkemizde yasak,alamazsınız
Ülkede yasak değil.
Epic hariç her yerde var. Oynadım, bitirdim. Bu oyun uygunsuzsa piyasada yasaklanması gereken çok oyun var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Lloyd
VPN'le de denedim ama hala "mevcut değil" diyor. Hangi ülke(ler)de erişime açık bilen var mı?

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
Denedim işe yaramadı. Yeni hesap açıp bölgesini yasak ülkelerden biri hariç yaparsan alabiliyormuşsun sanırım.
epic web uzerınden hesap ayarlırndan bolge degıstırebılıyoruz ama degıstrebılmek ıcın musterı destegı ıle konuşmamız gerekıyor ordan degıstrırısenız alabılırsnız. almanya fln acık olması gerek

Palo DAYI

80+ Gold
Bendede olmuyor alamıyorum

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Bu yasaklı ülkede yaşayan oyunculara farklı bir oyun vermeleri gerekirdi yaptığın işe ..... epic.

BGSGP

80+ Bronze
Benim anlamadığım şey, bu oyun nasıl ülkeden ban yiyor? Devletlere sallayan, ya da yüce reyizimize (!) sallayan bir oyun falan mı da ban yemiş? Bilmediğimden soruyorum.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,505
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Benim anlamadığım şey, bu oyun nasıl ülkeden ban yiyor? Devletlere sallayan, ya da yüce reyizimize (!) sallayan bir oyun falan mı da ban yemiş? Bilmediğimden soruyorum.
Eşcinsel sahneler yüzünden diyenler var ama emin değilim. Belki Epic'in bu ülkelerdeki politikası daha katıdır.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Oyunu alamayanlar için farklı bir konuda şahsi çözümümü belirttim meraklısı deneye bilir.
Tarayıcı üzerinden Vpn ile yedek mail hesabımı kullanarak oluşturduğum hesap ile oyunu aldım, Ea uygulaması yüklemek istediği için çalışıp çalışmadığına bakamadım ama Epic games'in uygulamasında giriş yapabiliyorum, oyunun açılışında bir sorun yok gibi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Lloyd
Tor ağından oyuna ulaşabildim anca.

Ekran görüntüsü 2024-05-16 222711.png

Desteklenen diller arasından en az bir ülkede açıktır herhalde erişime. VPN açıp denemek lazım:

Ekran görüntüsü 2024-05-16 222722.png

BGSGP

80+ Bronze
VPN ile yeni yurt dışı hesabı açmaya değer mi sizce? Yeni hesap açıp alabiliyorsak bile ben üşenirim büyük ihtimal.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,445
Üyeler
156,490
Son üye
ugurbaysal
Top Bottom