Neler Yeni

Rehber Driver booster sürücü programı kullanılırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
driver booster programını kullandım bizzat denedim yaşadığım tüm şeyleri anlatacağım.
driver booster programı ile imzamdaki sistemin sürücülerini kurdum yanlış veya eksik yüklemişmi diye kontrol ettim chipset sürücüsünü yanlış yüklemişti doğrusunu yükledim sonra format attıktan sonra driver booster yükledim yine bu arada profesional hali ücretsiz keylerle yapmıştım.sonra ne olduysa o zaman oldu format atıp windows 11 pro yükledim driver booster ile sürücüleri tekrar kurdum. sonra driver booster bilgisayarı yeniden başlat dedi yaptım sonr a bilgisayar açılmadı power kablosunu psu dan söktüm tekrar taktım sonra otomatik onarım gibi bir şey dedi sorunu bulamadı sonra tekrar format attım bilgisayar sağlam bir şekilde açtım hatanın sebebini aradım ve buldum hata virüslü driver yüklemiş.yani demem o ki driver booster driver pack falan kullanmayın bilgisayarı bile çökertebiiliyor tıpkı @Abdullah Hacıgül ünde dediği gibi kendi driverinizi kendiniz kurun.uzun lafın kısası driver booster falan kullanmayın

Existentia

80+ Silver
Şu illet programı zamanında ne zaman hangi bilgisayarda kullansam bilgisayarın şaftı kayıyordu en iyisi kendinizin indirip kurması kimseye önermiyorum

Armi3067

80+ Bronze
Ben tavsiye etmiyorum eski bilgisayarımada, yeni almış olduğum bilgisayarımada onun yüzünden format attım. AHCI olan arabirimi SCSI ye çevirmişti ve disklerimin okuma yazma hızı bir nevi 5-10 megabite düşmüştü. Sürücü kurmak bu kadar zor olmamlı anakartınız destek sayfasına gidip 2-3 sürücü kurup, windows updateleri yapıp, ekran kartı driverınızıda kurunca zaten sistem tamamlanmış oluyor. Bilgisayar kendini sorgulamaya başlıyor o programı kurup driver güncelleyince ve işin sonunda bozuluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben tavsiye etmiyorum eski bilgisayarımada, yeni almış olduğum bilgisayarımada onun yüzünden format attım. AHCI olan arabirimi SCSI ye çevirmişti ve disklerimin okuma yazma hızı bir nevi 5-10 megabite düşmüştü. Sürücü kurmak bu kadar zor olmamlı anakartınız destek sayfasına gidip 2-3 sürücü kurup, windows updateleri yapıp, ekran kartı driverınızıda kurunca zaten sistem tamamlanmış oluyor. Bilgisayar kendini sorgulamaya başlıyor o programı kurup driver güncelleyince ve işin sonunda bozuluyor.
haklısınız hocam o yüzden bu konuyu açtım

Armi3067

80+ Bronze
zaten yüklenmesi gereken sürücüler; İnternet, ses, chipset, ekran kartı, ssd'nizin kendi yazılımı varsa onu ve windows updateleride yaptığınız zaman sistem gıcır gıcır olur. tabi varsa kullandığınız fare, kulaklık ve klavye yazılımlarını ve programını yüklemekte şart.

Top Bottom