Neler Yeni

Game Garaj aquarius 5an Sistem alacaklar DİKKAT.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
Sadece oyun odaklı alacak iseniz 3500x seçmek daha mantıklı. Bütçe yetiyorsa 3600 de alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum virüs gitse bile şuan 4200'e aldığı bu sistem 3.9 falan olurdu en fazla. Dolar pek değişmez bundan sonra.
maks 6.5 olur oda 300 tl oynar

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
ya bekleyin bekleyin diyorlar değişen bir şey yok aksine yükseliyor fiyatlar 6.90 ken beklediyorlar yükseliyor bence beklemenin şuanlık faydası yok

oyun odaklı alıcam

sizce yarınki ince hesaptaki indirimde 144 hz 1ms li monitörleri 1000 TL ye bulabilir miyim
sistemlerin fiyatları 1000 tl arttı neredeyse kendiniz bilirsiniz ama dolarla çok alakası yok zam gelmesinin virüs nedeniyle stoklar kalmıyo üretim durdu ve fırsatçılık ama elbet düzelecektir dediğim gibi siz bilirsiniz ama şuan bana göre mantıklı olan bekleyip daha iyi bir sistem almaktır ki öyle yapacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
sistemlerin fiyatları 1000 TL arttı neredeyse kendiniz bilirsiniz ama dolarla çok alakası yok zam gelmesinin virüs nedeniyle stoklar kalmıyo üretim durdu ve fırsatçılık ama elbet düzelecektir dediğim gibi siz bilirsiniz ama şuan bana göre mantıklı olan bekleyip daha iyi bir sistem almaktır ki öyle yapacağım
Şuan var olan bir sistemin ve bu durum düzenlene kadar seni üzmeyeceğini düşünüyorsan beklemek iyi bir hamle. Ama ben düzeleceğine inanamıyorum daha kötüsü olacak gibi hissediyorum. Şöyle düşün Türkiye zaten ölmek üzereydi ama biraz daha zamanı vardı. Virüs muhabbeti belkide son kurşun oldu. Yani zaten ölecek bir insana bir kurşun daha atarak ölümü hızlandırmak gibi bişe. Virüs ölü piyasayı daha çok öldürdü. Düşerse de dolar 7 seviyeleri ile takılır diye düşünüyorum.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ekran kartı hariç diğer sürücüleri db den yapıyorum daha sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
Ekran kartı hariç diğer sürücüleri db den yapıyorum daha sorun yaşamadım.
Eski sistemde bende yapıyordum hiç bir sorun olmuyor du. Ama yeni sistemde sorun oldu. Ve format atıp manuel olarak guncelledim. Şuan sorun yok.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Eski sistemde bende yapıyordum hiç bir sorun olmuyor du. Ama yeni sistemde sorun oldu. Ve format atıp manuel olarak guncelledim. Şuan sorun yok.
benimkide yeni. gtx 1660 super 2700x vs.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
ya bekleyin bekleyin diyorlar değişen bir şey yok aksine yükseliyor fiyatlar 6.90 ken beklediyorlar yükseliyor bence beklemenin şuanlık faydası yok

oyun odaklı alıcam

sizce yarınki ince hesaptaki indirimde 144 hz 1ms li monitörleri 1000 TL ye bulabilir miyim
Bulamasiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,267
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom