Neler Yeni

Drop Plus'ta Bugün Bulduğum Ve Bir İhtimal "Kronik" Olabilecek Sorun !!

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Arkadaşlar bugün talihsiz bir şekilde canlı derste drop plusta bir ihtimal "kronik" olabileceğini düşündüğüm bir sorun buldum. Mikrofon tak-çıkar özelliğine sahip bildiğiniz üzere. Ve mikrofonu normalde takmadığınız zaman herhangi başka bir mikrofon yoksa ses almaması ve karşıya herhangi bir ses iletmemesi lazım. Ben bugün fark ettim ki kulaklığın sesini windowstan yüzde 40-50 civarına veya daha yukarısına getirdiğinizde sesi bir miktar dipses ile beraber karşıya iletiyor. yani demek istediğim yüzde 50 bir ses seviyesinde müzik açtığınızda sesi karşınızdaki kişiye iletiyor ama "mikrofon takılı olmadığında". Eğer mikrofonunuz takılıysa müzik sesini herhangi bir şekilde iletmiyor içiniz rahat olsun. @Furkan Aslan a discordda sesli sohbette gösterdim bu sorunu, isteyene de gösterebilirim. alacaklara, almayı düşünenlere öncelikli olarak duyurulur. Bu kulaklığı önerecek arkadaşlarıma da haberlerinin olmasını amaçlayarak açtığım bir konudur. Drop plusı kullanan diğer kişilerde de var mı bu sorun bilmiyorum bilgilendirirlerse çok iyi olur. İyi Forumlar :)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akşama bendekiyle de deneyeceğimi söylemiştim, kronik mi değil mi görürüz :)
evet o yüzden bir ihtimal yazdım. bilgilendirirsen çok mutlu olurum. mikrofonun takılı olmamasına , ses düzeyinin 50 veya yukarısında olmasına, ve ses kaydını windowsun kendi recorderından alınmasına dikkat edersen sevinirim. aynı şartlarda olsun diye :)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer öyleyse g.o.
gönlümüzün nuru, bu bütçedeki diğer kulaklıkların katili, inşallah bir tek bendedir.

ayrıca mic takılı değilken yüzde 50 de müzik dinlerken sesli sohbete gircek biri var mı bilmiyorum ama yine de sorun sorundur.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Niye la çok da önemli bir sorun değil bence. Düğmeden kapatırım miki olur biter :D
tabii ki ben de dedim şimdi ama yine de sorun sorundur bir açıdan bakınca

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,732
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
gönlümüzün nuru, bu bütçedeki diğer kulaklıkların katili, inşallah bir tek bendedir.

ayrıca mic takılı değilken yüzde 50 de müzik dinlerken sesli sohbete gircek biri var mı bilmiyorum ama yine de sorun sorundur.
Mik takılı olmasa neden dc gireyim zaten :D

Top Bottom